بهزی

جست‌وجو

ساخت نصب و تعمیر چتر و آلاچیق سایبان سرا در تهران

ساخت نصب و تعمیر چتر و آلاچیق سایبان سرا در تهران

تهران

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

سایبان فنری

سایبان فنری

یک سایبان مغازه از چند بعد برای صاحب آن ارزشمند است که در ذیل به آن می پردازیم: اولین مزیت سایبان، راحتی خود مغازه دار و کارکنان آن است. که ساعت های طولانی در این مکان به سر می برند و تحمل فضایی با حرارت بالا یا نور شدید برای ایشان بسیار سخت است. راحتی خریداران نیز حسن دیگری است ، که مشتری با آسودگی، انتخاب های مناسب و متعدد خود را انجام می دهد. علاوه بر این، یک سایبان مغازه خوب باعث می شود ، که هوای مغازه بر روی ذهنیت خریدار تاثیر منفی نگذارد. و مراجعات بعدی او را هم بتوانیم میسر کنیم. همچنین، بعضی ازمغازه ها محصولاتی نظیر مواد غذایی یا محصولات آرایشی و بهداشتی ارایه میکنند که با نور مستقیم خورشید وگرما فاسد می شوند. یا ممکن است محصولاتی باشد، که نور و گرما، شکل محصول را دچار تغییر کند. این مشکلات را هم با استفاده از یک سایبان مغازه مناسب می توان برطرف ساخت. در فصول سرد به دلیل سرما از حضور در حیاط و بالکن امتناع ورزیده می شود، در صورتی که با نصب فقط یک سایبان مناسب در حیاط یا بالکن می توان از طبیعت در فصل پاییز و زمستان بهره برد.

مزایای سایبان

مزایای سایبان

مزایای سایبان بسیار فراتر از زیبا کردن ساختمان است. درست است که سایه‌بان‌ها می‌توانند ظاهر محل زندگی شما را زیباتر کنند، اما مزیت اصلی این است که آنها در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌کنند و ماشین – سایبان خودرو – مبلمان، کف‌پوش و فرش را از کم رنگ شدن محافظت می‌کنند.در چند هفته کوتاه متوجه مزایای صرفه‌جویی آن در مصرف انرژی خواهید شد. در یک خانه معمولی، انرژی بیشتری از طریق درها و پنجره‌های شیشه‌ای نسبت به سایر عناصر ساختمانی منتقل می‌شود. در واقع، در یک روز گرم، انرژی بیشتری از طریق یک پنجره کوچک منتقل میشود تا از طریق یک دیوار عایق.اشعه خورشید (نور مادون قرمز) از طریق شیشه تقریباً 20 درصد از بار یک کولر می‌کاهد. ممکن است بخواهید در این فرآیند تغییری به درب ورودی خود دهید. در نتیجه نصب سایبان می‌تواند ارقام پرداختی قبوض انرژی ساختمان شما را پایین آورد.پنجره های بدون سایه‌بان به تنهایی می توانند هزینه قبض انرژی شما را افزایش دهند. نتیجه تحقیقی بیان می‌کند؛ یک سایه‌بان می‌تواند سالانه تا 50٪ از مصرف انرژی در آب و هوای گرم – تا 25٪ در آب و هوای معتدل – بکاهد.

هر آنچه در مورد سایبان و نحوه انتخاب آن باید بدانید !

هر آنچه در مورد سایبان و نحوه انتخاب آن باید بدانید !

سایه‌بان‌ها سازه‌های سقف‌مانندی هستند که معمولاً بالای پنجره، در یا در راهروهای متصل به ساختمان‌ها نصب می‌شوند. سایبان دیوار، سایبان پاسیو و … یا حتی می‌توانید سایه‌بان جداگانه‌ای برای حیاط خود نصب کنید.سایه‌بان‌ها در فضای باز و در روزهای گرم تابستان با ایجاد سایه از شما، خانه و اتومبیل شما – در برابر باد و باران و خورشید – محافظت می‌کنند و مصرف انرژی را در فضای داخلی ساختمان افزایش می‌دهند.از سایبان‌های محکم و ساده گرفته تا مدل‌های جمع‌شونده؛ سایه‌بان‌ها کمک می‌کنند تا از فضای بیرون و داخل ساختمان خود محافظت کنید. اگر به دنبال محافظت ساختمان در برابر نور خورشید هستید؛ به یک سقف سایبان ضد اشعه فرابنفش خورشید ( Anti – Uv ) نیاز دارید. اگر به دنبال یک سایه‌بان برای ایجاد سقفی در برابر باران هستید؛ به یک سایبان با سقف ضد آب نیاز دارید.

سایبان چتری چیست و کجا کاربرد دارد؟

سایبان چتری چیست و کجا کاربرد دارد؟

سایبان چتری بعنوان یکی از کارامدترین انواع سایبان شناخته شده و کاربرد دارد. مهمترین دلیل این کارامدی این است که علاوه بر زیبایی، دارای مدل ها و طرح های مختلفی است و در هر اندازه ای درنظر گرفته شده و تهیه می گردد. این سایبان را تقریبا می توان در هر جایی ازجمله ساختمان های مسکونی، اداری، تفریحی، گردشکری و غیره استفاده کرد. زیرا هر فضایی را براحتی پوشش داده و سایه آن قابل استفاده است.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.