بهزی

جست و جو در بهزی...

تجهیزات پزشکی دیابتی و کفش طبی مهرشهر

تجهیزات پزشکی دیابتی و کفش طبی مهرشهر

بناب

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

انواع کفی طبی

انواع کفی طبی

کفی طبی نرم برای محافظت از قوس‌های پا استفاده می‌شود. این نوع کفی طبی معمولاً از جنس ژل نرم ساخته شده و ممکن است در مواقعی که برای رفع مشکلات خاصی از جمله صافی کف پا طراحی شده باشد، جنس فوم یا پلاستیک نیز داشته باشد.کفی طبی نرم یا "انطباق پذیر" از فشرده سازی برخی از مواد نرم ساخته می‌شود. این نوع کفی طبی در مواردی مانند درد پاشنه پا و فاسیا پلانتار (التهاب فاسیای کف پا) پا یا زخم پای دیابتی، برای محافظت از قوس‌های پا استفاده می‌شود. به‌دلیل حجیم بودن این نوع کفی طبی، ممکن است توصیه شود که کفی طبی نرم را به همراه کفش تجویزی استفاده کنید.

فواید کفش طبی

فواید کفش طبی

کاهش درد در پا که به دلیل پوشیدن کفش های نامناسب ایجاد شده است را می توانیم مهم ترین فواید کفش طبی (فواید پوشیدن کفش طبی) بدانیم. کفش های طبی با ایجاد کردن شرایط مناسب و بهینه برای راه رفتن، به کاهش درد در پا کمک می کنند. کسانی که به دلیل پیاده روی در مسافت های طولانی، همیشه از درد پا شکایت می کنند، با پوشیدن این نوع کفش احساس راحتی بیشتری را تجربه خواهند کرد.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.

تجهیزات پزشکی دیابتی و کفش طبی صوفی

پخش دستگاه‌های قندخون، نوار و فشار خون

مرکز پخش کفش طبی 🔸🔹 مجری طرح سلامت در استان البرز ✳️پیشگیری و کنترل فشار خون و دیابت 💠 مرکز تخصصی ارائه تجهیزات پزشکی ، دیابتی ، ارتوپدی و درمانگاهی ✳️ قیمت عمده 🔺 معرفی به پزشکان و متخصصین دیابت و غدد 🔺 معرفی بیماران جهت شرکت در کلاسهای آموزشی 🔺 پخش کلیه دستگاه ها و نوارهای تست قند خون با قیمت مناسب 🔺 انواع سرنگ و قلم های تزریق انسولین 🔺 انواع دستگاه های فشار خون ، چربی خون ، تری گلیسیرید 🔺 عرضه کننده محصولات بدون قند ، رژیمی و دیابتیک عرضه کننده کفش های طبی پخش تجهیزات پزشکی دیابتی صوفی