بهزی

جست‌وجو

گانودرما نورمحمدیان ، تولید و پخش قارچ خالص گانودرما در کرمان

گانودرما نورمحمدیان ، تولید و پخش قارچ خالص گانودرما در کرمان

شهربابک

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

گانودرما محمدیان

گانودرما محمدیان

❇️ گانودرما محمدیان با هدف فراهم نمودن بستری برای توزیع قارچ‌های دارویی با کیفیت و خالص، پا به عرصه گذاشته و با عرضه مستقیم این قارچ ها، سعی در به صرفه کردن و همگانی نمودن مصرف آنها داشته است. وسعت کاری گانودرما محمدیان به پهنای ایران عزیز است و افتخار این مجموعه آن است که این محصولات را با کیفیت بالا به هموطنان عزیز در دورترین نقاط کشور رسانده است. گانودرما محمدیان تا به حال افتخار صادرات این محصول به کشورهای استرالیا، ترکیه، عمان، عراق و افغانستان را داشته است و بدیهی است هدف غایی گانودرما محمدیان به اینجا ختم نشده و افق دید این مجموعه، بسیار بلند است.

قارچ گانودرما چیست؟

قارچ گانودرما چیست؟

❇️ قارچ Ganoderma با نام علمی Ganoderma Lucidum از گونه قارچ های قرمز است. بر خلاف باور عمومی، همه قارچ های قرمز سمی نیستند. قارچ گانودرما یکی از کامل ترین مواد غذایی در جهان است که ارزش تغذیه ای و درمانی بسیاری دارد.Ganoderma Lucidum از شاخه قارچ های چتری است که در طبعت بر روی چوب و تنه درختان رشد می کند. گانودرما با حدود ۸۰ گونه مختلف، گیاهی وحشی و خودرو در طبیعت است که این روزها در مزارع پرورش قارچ نیز با تکنیک های ویژه تولید می شود. گانودرما بافتی چوبی، براق و صیقلی داشته و از نظر ظاهری با قارچ دکمه ای تفاوت بسیاری دارد.

ترکیبات ویژه گانودرما چیست؟

ترکیبات ویژه گانودرما چیست؟

در گانودرما بیش از ۴۰۰ ماده ارزشمند برای سلامتی موجود است.وجود ترکیبات کمیاب و حائز اهمیت در گانودرما لوسیدوم باعث شده که امروزه افراد بسیاری برای تقویت جسمانی، پیشگیری از انواع مختلف اختلالات و بیماری ها و بهبود شرایط سلامتی خود از آن استفاده کنند.

🔸🔸تولید پخش و مشاور آموزشی کاشت قارچ خالص گانودرما نورمحمدیان🔸🔸

✔️ فروش قارچ گانودرما خالص با اثرگذاری بالای 70 درصد

✔️ ساخت انواع دوره آموزشی و مشاوره کاشت قارچ گانودرما

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.