بهزی

جست‌وجو

ترمیم شیشه اتومبیل سورین،فروش دستگاه ترمیم و پولیش شیشه اتومبیل در تهران

ترمیم شیشه اتومبیل سورین،فروش دستگاه ترمیم و پولیش شیشه اتومبیل در تهران

تهران

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

ترمیم شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه یا شکستگی شیشه به عملی گفته می شود که باعث جلوگیری از پیشروی ترک و شکستگی شیشه و بهبود شکل ظاهری و محو شدگی شکستگی می شود.

پولیش شیشه ماشین

پولیش شیشه ماشین

برای اکثر خودروها پیش آمده است که در اثر رسوب آب، آلودگی‌ها و یا اثرات برخورد سنگریزه‌ها در حرکت، کیفیت شیشه خودرو کاهش یافته و همین مسئله باعث کاهش دید راننده شده است. برای احیای شیشه خودرو می‌توان از پولیش شیشه استفاده کرد که باعث بازیابی شفافیت و افزایش دید راننده می‌شود. این پولیش‌ها غالبا به شکل کرمی طراحی می‌شوند که مالیدن آن روی سطح شیشه باعث از بین رفتن خط و خش‌های ریز و آلودگی‌های کهنه مانده روی شیشه می‌شود. استفاده از چنین محصولاتی علیرغم برداشتن یک لایه بسیار نازک از روی شیشه اتومبیل هیچ آسیبی به کیفیت شیشه وارد نکرده و با خطر ترکیدن یا ترک خوردن شیشه همراه نیست. معمولا برای افزایش کارایی پولیش شیشه، بعد از استفاده از آن با کمک سرامیک مخصوص و ایجاد خاصیت آب گریزی و ضد آلودگی روی شیشه این کیفیت را برای مدت طولانی‌تری حفظ می‌کنند.

کیف ترمیم شیشه اتومبیل

کیف ترمیم شیشه اتومبیل

ترمیم شیشه اتومبیل از سال ۱۹۸۶ توسط کمپانی الترا باند ساخته شد و در سال ۱۹۹۴ این تکنولوزی وارد ایران شد و از آن تاریخ تاکنون در اغلب شهرستانها و مراکز استانها در حال فعالیت می باشد. با ورود این سیستم بسیاری از مشکلات مشتریان در مورد تعویض شیشه اتومبیل برطرف شده است.این کمپانی سهم به سزایی در اشتغالزایی داشته استکیف ترمیم شیشه اتومبیل ابزاری با علم پیشرفته است که با طراحی جالب برای بازسازی شیشه شکسته بکار گرفته می شود تا علاوه برای صرفه جویی هزینه و زمان بتوان شیشه فابریک کارخانه را احیا کرد و با طرز کار راحت و با تخلیه هوای مابین ترکها و جایگزین رزین و چسب نانو شیشه اتومبیل شما را مانند روز اول بکند.

ترمیم شیشه اتومبیل سورین 💎 فروش دستگاه(کیت) ترمیم شیشه مارک ultra lok و دستگاه پولیش شیشه اتومبیل💎 💎 با آموزش بصورت تخصصی وخدمات پس از فروش 💎 فروش لوازم و مواد اولیه ترمیم شیشه 💎 اولین و مجهز ترین اکیپ ترمیم شیشه در ایران 💎 ترمیم شیشه اتومبیل با اشعه (یو وى) (سنگ خوردگی و ترک خوردگی) 💎 پولیش و ساب شیشه جلو با دستگاه توسط افراد متخصص با ٢٠ سال تجربه ١٠٠٪؜ تضمینى

خدمات ترمیم شیشه اتومبیل ترمیم شیشه خودرو فروش دستگاه ترمیم شیشه جدیدترین دستگاههای ترمیم شیشه مواد ترمیم شیشه دستگاه ترمیم سنگ خوردگی ترمیم سنگ خوردگی و ترک خوردگی شیشه ماشین و رزین ترمیم شیشه اتومبیل فـروش پک کامل دستگاه ترمیم شیشـه و پولیش شیشـه به همراه آموزش و خدمات پس از فروش

به مدیریت،آقای میرزایی

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.