بهزی

جست‌وجو

تالار پذیرایی و سالن عقد پیمان در بندر انزلی

تالار پذیرایی و سالن عقد پیمان در بندر انزلی

بندر انزلی

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

اجرای آتش بازی

اجرای آتش بازی

۱)اجرای آتش بازی در زمان ورود عروس و داماد : زیبایی بسیار زیادی هم برای مهمانان جذابیت خاصی دارد و هم در قاب دوربین ها تصویر بسیار زیبایی دارد.۲)آتش بازی گرم برای جشن ها:مخصوص فضاهای باز است و خطراتی را از قبیل دود زیاد و اثابت با لباس عروس و داماد باعث سوختن لباس میشود،و اگر در ورودی جشن استفاده شود باید با فصله زیاد از افراد روشن شود.پس بهتر است حتما از آتش سرد استفاده شود چون میتوان در ورود عروس داماد مانند تونل کاشت و با خیال راحت از داخل این تونل زیبا ورود کرد. ۳)اجرای شوتینگ:بعد از اجرای آبشار های سرد در ورود برای هیجان انگیز تر کردن مهمانان و جشن از شوتینگ استفاده میشود،که به صورت پرتاب شدن به بالا در آسمان جرقههای رنگی میزنند.۴)آتش بازی زمان برش کیک:یکی از زمان های مناسب برای اجرای اتش بازی موقع اجرای برش کیک است که بعد از برش کیک آبشار های سرد پشت عروس و داماد بصورت دایره فرم با سرعت میچرخد و زیبایی جشن و تصاویرتان هنگام ضبط را دوچندان میکند.

اجرای مه سنگین در جشن

اجرای مه سنگین در جشن

در زمان اجرای تانگو با مه سنگین تصویر بینظیری را داشته باشید در تالار پیمان بدلیل داشت فضای عالی میتوانید از مه سنگین استفاده کنیدبا داشتن تهویه های مناسب نگرانی برای موارد زیر در این تالار وجود نخواهد داشت۱)پخش شدن مه در قسمت جایگاه مهمانان ۲) بعد از اتمام مه هیچ گونه دود در فضا باقی نخواهد ماند

نکات مهم در انتخاب تالار پذیرایی

نکات مهم در انتخاب تالار پذیرایی

تالار پذیرایی مکان‌هایی با ظرفیت بالا هستند که برای اجرای مراسم عروسی و جشن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. تالارها بیشتر برای مراسم عقد و عروسی رزو می‌شوند اما در برخی موارد برای اجرای مراسمی که جمعیت بالایی دارند نیز از سالن‌های پذیرایی استفاده می‌شود.

۷ ویژگی یک تالار خوب و با کیفیت

۷ ویژگی یک تالار خوب و با کیفیت

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که یک تالار خوب و با کیفیت باید داشته باشد محیط و دکوراسیون زیبا و دلنشین می‌باشد به صورتی که تمام مهمانان احساس راحتی داشته باشند. یک سالن تالار با کیفیت علاوه بر چیدمان منظم میز و صندلی‌ها میز کانتر باید مکانی مناسب برای رقص و شادی داشته باشد و به گونه ایی نباشد که رقاص‌ها برای مهمانان مزاحمت ایجاد کنند یا در موقع رقص اتفاقی برای کسی رخ دهد.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.