بهزی

جست‌وجو

روکش صندلی ون وانا کلاسیک کاور موسوی در اصفهان

روکش صندلی ون وانا کلاسیک کاور موسوی در اصفهان

اصفهان

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

ویدئوی مجموعه

ویدئوی مجموعه

💠💠💠💠💠

خصوصیات بهترین نوع روکش

خصوصیات بهترین نوع روکش

در هنگام انتخاب روکش صندلی خودرو روکشی را انتخاب نمایید که خصوصیات زیر را داشته باشد: 🔸 در انتخاب روکش صندلی، روکشی را انتخاب نمایید که در برابر ساییدگی مقاومت بالاتری داشته باشد. 🔸 رنگ آن نیز باید طوری انتخاب بشود که باعث خستگی چشم نشود. 🔸 شستشوی آن راحت باشد. 🔸 در مقابل نور، تغییر رنگ ندهد. 🔸 باعث تعریق کمتر بشود.

فواید روکش صندلی

فواید روکش صندلی

درست مانند ماساژ درمانی در یک آبگرم یا با استفاده از دستگاه های گران قیمت مانند: صندلی های ماساژور، روکش صندلی نیز یک دستگاه خوب برای آرام شدن است. آنها نقشی درمانی نیز دارند که برای طیف گسترده ای از درد ها و بیماری ها استفاده می شود. در اینجا برخی از مزایای استفاده از این ماساژورهای برقی را بیان می کنیم:

کدام پارچه روکش صندلی خودرو بهتر است؟

کدام پارچه روکش صندلی خودرو بهتر است؟

خریداران خودرو یکی از اولین دغدغه هایشان پس از خرید ماشین انتخاب روکش صندلی است. روکش صندلی خودرو از نظر جنس انواع متنوعی دارد. پارچه و چرم دو جنس اصلی روکش صندلی خودرو هستند. بسیاری از افراد جنس پارچه را بر چرم ترجیح می دهند. باید در نظر داشت که پارچه روکش صندلی خودرو بایستی خصوصیات خاصی داشته باشد تا بتوان از کیفیت و کارایی آن اطمینان حاصل نمود. برخی از انواع پارچه که برای روکش صندلی استفاده می شوند پارچه های جین، مش، ژاکارد و مخمل هستند. مزایای روکش صندلی پارچه ای تعریق بخصوص در هنگام رانندگی طولانی مدت یکی از اتفاقات ناخوشایند است. اما پارچه روکش صندلی خودرو بواسطه منافذی که دارد سبب گردش هوای بهتر بین صندلی و راننده می شود. همین امر باعث کاهش چشم گیر تعریق می شود. در فصل سرما نیز روکش پارچه ای از هدر رفتن گرمای موجود در اتوموبیل جلوگیری می کند. مزیت دیگر استفاده از روکش صندلی پارچه ای تنوع بالا در انواع طرح ها و رنگ ها نسبت به دیگر جنس ها بویژه چرم است. صاحب خودرو گزینه های متعددی برای ایجاد هارمونی بین رنگ بدنه، رنگ کابین، استایل خودرو (اسپرت، رسمی وغیره) و رنگ و طرح پارچه روکش صندلی خود دارد. از نظر قیمت نیز بطور متوسط روکش صندلی پارچه ای ارزان تر از چرم است. البته بطور کلی جنس های بسیار متفاوتی در بازار وجود دارند. بنابراین بازه قیمت های آنها نیز متغیر است. روکش صندلی پارچه ای دوام و راحتی بیشتری نسبت به دیگر جنس ها دارد و در صورتی جنس مرغوب آن انتخاب شود درصد تغییر رنگ آن به مرور زمان نیز کم خواهد بود.

روکش صندلی خودرو چیست ؟

روکش صندلی خودرو چیست ؟

مهم‌ترین ویژگی انواع روکش صندلی ماشین که منجر به متمایز شدن آن‌ها نسبت به هم می‌شود، جنس استفاده شده در ساخت است. اگر بخواهیم که روکش‌ها را در دسته‌بندی درستی از نظر جنس قرار دهیم؛ این قطعه در سه دسته چرمی، پارچه‌ای و ترکیبی از دو مورد اول (چرم و پارچه) عرضه می‌شود که هر یک ویژگی، مزایا و معایبی دارد که دانستن آن کمک بزرگی برای راننده‌ها است. پوشش صندلی پارچه ای انتخاب بسیاری از افراد برای پوشش صندلی ماشین خود، روکش پارچه ای است؛ زیرا مزایای بیشتری نسبت به نوع چرمی دارد و با تعویض مرتب، تا حدی می‌توان از معایب آن چشم‌پوشی کرد. نکته مهم در خرید نوع پارچه‌ای، توجه به وزن و ضخامت آن است. روکشی که ضخامت و وزن بیشتری داشته باشد، دوام و طول عمر بیشتری هم دارد؛ در مقابل روکش‌های نازک و سبک، مقاومت کمتر و عمر کوتاه‌تری دارند. مزایای پوشش پارچه ای صندلی:تعریق کم‌تر افراد هنگام نشستن روی آن در تابستان و گرما انتقال کمتر دمای سرد در زمستان و گرم‌کردن سرنشین جذب گرمای کمتر نسبت به محیط در تابستان ثبات بیشتر رنگ (تغییر رنگ کمتر) تنوع بسیار گسترده در طرح و رنگ دوام و مقاومت بالای بافت پارچه

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.