بهزی

جست‌وجو

کابینت پولیشی و آموزش رنگ پلی اورتان درب کابینت سجودی در تهران

کابینت پولیشی و آموزش رنگ پلی اورتان درب کابینت سجودی در تهران

تهران

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

کاربردهای رنگ پلی اورتان

کاربردهای رنگ پلی اورتان

رنگ پلی اورتان کاربردهای بسیار گوناگونی برای پوشش دهی انواع سطوح دارند و در طیف گسترده ای از مراکز و ارگان های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. این رنگ ها یک ترکیب بسیار باورنکردنی دارند که از جنبه های مختلف بکار گرفته می شوند که ممکن است کاربردهای آن برای برخی نا آشنا باشد.رنگ پلی اورتان یکی از ایده آل ترین پلیمرهای چند منظوره هستند که نه تنها جهت پوشش دهی سطوح استفاده می شوند، بلکه در لوازم خانگی، پوشاک، ساخت و ساز، اتومبیل سازی، کفپوش، الکترونیک، تجهیزات پزشکی و صنایع چوب کاربرد دارند. در ذیل به صورت مفصل و جامع به این موضوع خواهیم پرداخت. 🔸🔹 پوشش دهی کف 🔸🔹کفپوش پلی اورتان این قابلیت را دارند که در کلیه ی سطوح کف در موقعیت های مختلف مانند مجتمع های تجاری و کارخانجات صنعتی نیز استفاده شوند. در کنار اینها سالن های ورزشی بولینگ ایده آل ترین مناطق برای استفاده از رنگ پلی اورتان در کف هستند. اگر تجربه رفتن به اینگونه سالن ها را داشته باشید قطعاً سطح براق کف همیشه مورد توجه شما قرار گرفته است. آشیانه های هواپیما و همچنین سالن های بزرگ فروش تجهیزات ورزشی به جهت اهمیت زیبایی بصری در محیط، پوشش دهی کف با رنگ پلی اورتان همواره در اولویت قرار دارد. 🔸🔹 صنعت هوافضا 🔸🔹رنگ پلی اورتان در پوشش دهی برخی قطعات هواپیما و سازه های داخلی آن مورد استفاده قرار می گیرد که سبب افزایش طول عمر و از همه مهمتر بهبود بازده ای و راندمان سطوح موجود خواهند شد. 🔸🔹 تجهیزات مکانیکی مختلف در صنعت 🔸🔹همان طور که می دانید تجهیزات با ارزش صنعتی در یک محیط بسیار پر تنش و سخت در حال ارائه ی خدمات مرتبط هستند که لازم است سطوح مختلف آن از هر لحاظ محافظت شوند که رنگ پلی اورتان کلیه ی ویژگی های مبتنی بر افزایش پایداری سطوح را به بهترین نحو مهیا می کند در نتیجه با بیشتر کار کردن این تجهیزات و ماشین آلات عملاً منجر به بهبود کارایی مجموعه ی خود خواهید شد.

کابینت پلی اورتان

کابینت پلی اورتان

این روزها آشپزخانه برای آشپزی افراد و به عنوان بخشی از خانه از اهمیت زیادی برخوردار است و هنگام برنامه ریزی برای ساخت یا بازسازی آشپزخانه عوامل متعددی را باید در نظر گرفت. نصب کابینت آشپزخانه سفارشی در آشپزخانه شما راهی عالی برای شخصی سازی فضا و تضمین ثبات در دکوراسیون منزل است. هنگام طراحی طرح کابینت سفارشی خود، مهم است که در نظر بگیرید که کدام یک از تزئینات آشپزخانه در فضای شما بهتر کار می­ کند. در طراحی آشپزخانه های معاصر عموما از یکی از سه سطح  لمینت، ملامین یا پلی اورتان استفاده می‌­شود. بسته به بودجه فرد، دکوراسیون منزل و سبک زندگی افراد با دیگری متفاوت است. با درک ویژگی ها و ارزیابی مزایا و معایب هریک، می­توانید پی ببرید که کدام کابینت آشپزخانه در خانه شما عملکرد بهتری دارد. آشپزخانه همیشه یکی از شلوغ ترین قسمت های خانه هستند و داخل آشپزخانه، کابینت ها یکی از مهم ترین اجزای آن هستند. کابینت های آشپزخانه به منظور ذخیره سازی و همچنین دکوراسیون منزل از آن ها استفاده می­‌شود. هنگام طراحی آشپزخانه، بسیاری از افراد تحت تاثیر انتخاب های زیادی قرار می­‌گیرند و سپس طبق سلیقه یا شنیده ها اقدام به تصمیم گیری می­‌کنند. معمولا فراد بین سه نوع پلی اورتان، لمینت وملامین یکی را انتخاب می­‌کنند که ما قصد داریم تا پلی اورتان را برای شما شرح دهیم و معایب و مضرات آن را برای شما بازگو کنیم.

رنگ پولیشی چیست؟

رنگ پولیشی چیست؟

پولیش یک اصطلاح است که برای بسیاری از فراورده های طراحی شده به جهت حذف یا جابجایی نقص های سطحی و افزایش براق شدن سطوح مختلف به کار می‌رود. مثلا پس از ساخت و رنگ بعضی محصولات چوبی، فلزی و غیره می توان با استفاده از پولیش کاری، سطح را زیباتر و و براق‌ کرد. همان طور که می دانید رنگ و پوشش سطوح علاوه بر زیبایی، نقش نگهداری از سطح نیز بر عهده شان است .بنابراین باید از تخریب آن‌ها جلوگیری شود چرا که مراقبت از آن برای افزایش عمر ودوام رنگ مهم است که این هدف با استفاده از پولیش میسر می شود. پولیش مایعی است که بر روی سطوح رنگ شده و برای از بین بردن خط و خش‌ها و آلودگی‌هااستعمال می شود. این مایع مواد ساینده دارد که خط و خش‌ها را پر میکند و آن ها را از بین می برد. پولیش‌ ها اکثرا واکس نیز دارند تا جلا و درخشندگی لازم را ارائه کنند. بر روی فراورده های رنگ پولیشی این مجموعه به قطر 3 میلی متر رنگ پولیشی با حجم و فشار تنظیم شده قرار گرفته است که علاوه بر زیبایی و براق بودن از محصول مراقبت میکند و مانع از خط و خش محصولات می شود.علاوه بر آن چنان چه بر روی این فرآورده ها مایعات ریخته شود هیچ گونه لکه واثری از آن بر روی این محصولات باقی نمی ماند.

رنگ پلی یورتان

رنگ پلی یورتان

⭐️ رنگ پلی یورتان بصورت دو جزیی است و بر پایه رزین پلی یورتان تهیه شده و دارای مدت زمان کوتاهی خشک می شود. ⭐️ پلی یورتان ها اصولابه دلیل داشتن مقاومت بالا در مقابل رطوبت و چسبندگی عالی بر روی انواع سطوح و پوشش سطوحی که در معرض مستقیم نور خورشید و شرایط سخت آب و هوایی قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرند. ⭐️ پلی یورتان ها از واکنش افزایشی میان گروه های عاملی ایزوسیانات و عامل هیدروکسیل تشکیل می شوند(بسپارهایی هستند که از واکنش پلی اول ها با ایزو سیانات زنجیری یک دی آمین بدست می آیند).

آموزش پلی اورتان آموزش پولیش رنگ و درب کابینت پلی اورتان آماده چوب سجودی

🔺پلی اورتان تخصصی 🔺آموزش پلی اورتان 🔺آموزش تخصصی پلی اورتان

🔺آموزش فوق تخصصی پلی اورتان 🔺زیر نظر استاد سجودی اولین دارنده مدرک ilo در ایران 🔺ورکشاپ_چوب_رنگ_ورکشاپ_تهران_تخصصی

🔺ورکشاپ پلی اورتان تهران 🔺اینستاگرام یشیل دیزاین یا yeshil_fit 🔺درب کابینت تخصصی با ضمانت کابینت و کمد

🔺دیزاین لاکچری 🔺پولیش رنگ چوب 🔺رنگ چوب 🔺رنگ کاری ، ورق طلا ، کابینت

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.