بهزی

جست‌وجو

تولید آینه باکس ظریف کابین در قم

تولید آینه باکس ظریف کابین در قم

قم

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

روشویی کابینتی

روشویی کابینتی

💫روشویی های کابینتی دارای باکس در اطراف خود هستند که یک نوع جعبه برای نگهداری لوازم بهداشتی کوچک است.فضای کابینتی این نوع روشویی در قسمت زیرین قرار دارد که برای نگهداری حوله و لوازم بهداشتی ضروری کاربرد دارد.

انواع آینه و باکس

انواع آینه و باکس

🔺انواع آینه‌ در بازار به صورت قاب دار و‌ بدون قاب در بازار وجود دارد. اگر خواهان داشتن دکوراسیونی مدرن هستید، خرید خود را از بین آینه های بدون قاب انجام دهید. اما اگر خانه شما دکوراسیونی کلاسیک داشته و‌ خودتان به این سبک از طراحی علاقه دارید، آینه‌ های دارای قاب انتخاب مناسبی هستند.🔺اما اگر سرویس بهداشتی شما کوچک است، خرید آینه های دایره، بیضی و دیگر شکل های هندسی که از خانواده دایره هستند را به شما پیشنهاد می کنیم. مدل های ذوزنقه ای شکل نیز برای دکوراسیون مدرن و کلاسیک شما انتخاب مناسبی خواهد بود. در نهایت همانطور که گفتیم طرح های آینه آنقدر زیاد است که به سختی بتوان در مورد تمام آن ها سخنی گفت. بنابراین انتخاب شکل مناسب را به خودتان واگذار می کنیم.

💫تولید و عرضه انواع فول ست های بهداشتی 💫در طرح و رنگ های مختلف 💫در سایزهای مختلف متناسب با سلیقه ایرانی 💫تولید و پخش انواع آیینه باکس تمام pvc 💫آیینه روشویی با زیر کار آیینه و زیر کار psd ضد آب

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.