بهزی

جست‌وجو

شرکت تولیدی سه چرخ موتور آسیا در همدان

شرکت تولیدی سه چرخ موتور آسیا در همدان

اسدآباد

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

درباره ی مجموعه

درباره ی مجموعه

موتور سه چرخ باریشرکت آسیا صنعت تولید کننده موتورهای سه چرخ باری ۲۰۰ و ۲۵۰ سی سیخرید مستقیم از شرکت بدون واسته نمایندگی به قیمت مناسب از شرکت سازنده مستقیم خرید کنیدفروش و ارسال به سراسر ایران فروش به صورت نقد و اقساط

مزایای موتور سه چرخ

مزایای موتور سه چرخ

امروزه که تنوع خودروها و موتور سیکلت‌ها روز به روز در حال بیشتر شدن است، موتور سیکلت‌های سه چرخ هم دوباره پر طرفدار شده‌اند. این موتور سیکلت‌ها به دلیل اینکه چرخ سومی دارند، تعادل بیشتری دارند و در هنگام توقف و یا حرکت آرام در ترافیک، از وزن موتورسوار و مسافر حمایت بیشتری می‌کنند. از طرفی برای حفظ تعادلشان مجبور نیستید، وزن بالای موتور را برای مهار کردن آن تحمل کنید. با توجه به مدل‌های مختلفی که شرکت‌های موتورسازی برای این موتور سیکلت‌های سه چرخ در نظر دارند و تولید می‌کنند، بازار فروش این موتور سیکلت‌های لوکس و جذاب در حال رونق گرفتن است.از بهترین موتورسیکلت‌های سه چرخ دنیا که از آن‌ها با عنوان تریک هم نام برده می‌شود، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: سه چرخه‌های هارلی مانند: Tri Glide Ultra و Freewheeler که هر دو، یک چرخ در جلو و دو چرخ در عقب دارند. با این تفاوت که Freewheeler کمی کوتاه‌تر از TGU و ارزان‌تر از آن است. Can- Am Spyder F3-S Special Series که دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب هستند و بسیار لوکس و جذاب به نظر می‌آیند. PolarisSlingshot 3 Wheel Motorcycle Car که در سه مدل: استاندارد Slingshot SL، Slingshot و Slingshot SL LE بالای خط موجود هستند. Honda Neowing که دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب است. این موتور سیکلت بسیار لوکس و دیدنی است.

موتور سه چرخ

موتور سه چرخ

برای این‌که یک سه چرخ موتوری، موتور سیکلت سه چرخ نامیده شود، باید کنترل و هندلینگ آن مانند موتور سیکلت باشد؛ یعنی حرکت بدن به سمت طرفین و انداختن وزن به طرفین روی کنترل آن موثر باشد. موتور سیکلت‌هایی که به صورت استاندارد در دسته موتورهای سه چرخ قرار می‌گیرند، از ساختار Y شکل پیروی می‌کنند و وسیله‌ای مابین موتور و خودرو هستند. موتورهای سه چرخی که به شکل ماشین‌های مبتنی بر موتور سیکلت هستند، تریک نامیده می‌شوند. تریک‌ها دارای تک چرخ جلو، ظاهری شبیه موتور سیکلت، محوری در قسمت عقب و مشابه خودرو هستند. موتورهای سه چرخ با پیکربندی‌های متفاوت به شکل دو چرخ در جلو و یک چرخ در عقب یا دو چرخ در عقب و یک چرخ در جلو تولید می‌شوند. احتمالا در ایران موتور سیکلت‌های سه چرخ، دو چرخ در عقب و یک چرخ در جلو را، بسیار دیده‌اید. بله! این موتورها هم در دسته همین موتور سیکلت‌های سه چرخ قرار می‌گیرند.

✨شرکت تولیدی سه چرخ موتور آسیا ✨تولید و فروش بزگترین و قویترین موتورهای سه چرخ باری

✨۲۰۰ و ۲۵۰ سی سی ✨باربند بزرگ و کوچک

✨حمل بار تا ۱۰۰۰ کیلو گرم ✨چرخ خودروی

✨سیستم ترمز بندی روغنی( دیکسی) ✨با خدمات پس از فروش کسترده

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.