بهزی

جست‌وجو

مشاوره طراحی و ساخت استخر نوین پارسه در آمل مازندران

مشاوره طراحی و ساخت استخر نوین پارسه در آمل مازندران

آمل

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

ضوابط طراحی استخر خانگی چیست؟

ضوابط طراحی استخر خانگی چیست؟

طراحی استخر خانگی توسط پیمانکاران مجرب انجام می گیرد. به عبارتی ساخت استخر برای هر کسی مقدور نیست و اصول خاص خود را دارد. قبل از درخواست برای احداث استخر، بهتر است نسبت به ضوابط طراحی استخر خانگی اطلاع یابید.همچنین از پیمانکارانی استفاده نمایید تا پایبند به این ضوابط هستند. ساخت و طراحی استخر خانگی امروزه به میزان زیادی مورد توجه قرار گرفته و عموما خانواده ها برای فراهم نمودن شرایط سرگرمی و تفریح فرزندان شان اقدام به احداث استخر می نمایند.

انواع استخر از نظر متریال

انواع استخر از نظر متریال

زمانی که به فکر اضافه کردن یک استخر به محیط باغ یا منزل خود هستید، باید نکات زیادی را در نظر بگیرید. انتخاب نوع استخر، کاملا به این بستگی دارد که شما از استخر شنای خود چه می خواهید؛ اینکه قصدتان از ساخت استخر سرگرمی است یا شنای حرفه ای، می تواند در انتخاب نوع استخر تاثیر گذار باشد. درک مزایا و معایب هر کدام از متریال ساخت استخر، به شما کمک می کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. در حالت کلی، برای ساخت استخر می توانید از بتن، فایبرگلاس یا آسترهای وینیلی استفاده کنید؛ البته مصالح دیگری هم برای طراحی و ساخت استخر وجود دارند، اما این مواد رایج ترین آنها هستند. انتخاب هر کدام از آنها به بودجه، چشم انداز و فضای موجود شما بستگی دارد.

مزایای درمانی استخر

مزایای درمانی استخر

انسان‌ها از دیرباز از روش معالجه و مداوا با آب برای درمان بیماری‌های خود استفاده می‌کردند و پزشکان از قرن‌ها پیش به هیدروتراپی و یا همان آب درمانی به عنوان یک راه درمان مؤثر روی آوردند. در گذشته آب درمانی در چین، یونان و روم و ایران باستان در حمام‌های مخصوصی که برای مداوای بعضی از دردها رایج بوده و افراد آسیب دیده و مبتلا به این دردها به این حمام‌ها مراجعه نموده و به کمک آب گرم و بخار و ماساژ درمان می‌شدند.آب درمانی را می‌توان تقریبا در هر حجمی از آب انجام داد؛ ولی مطالعه‌ها نشان داده استفاده از یک استخر با دمایی بین ۳۲ تا ۳۷ درجه سانتیگراد ، وضعیت بسیار مناسبی را برای بیمار آماده می‌کند؛ چرا که در این دما، بهترین وضعیت برای کاهش درد فراهم می‌شود.

همه چیز درباره استخر بی پایان

همه چیز درباره استخر بی پایان

استخرهای بی نهایت که به عنوان استخرهای بدون لبه یا استخرهای بدون حاشیه نیز شناخته می شوند، در واقع به منظور ایجاد نوعی تصور عدم وجود لبه یا انتها، طراحی شده اند. در این سبک از استخر، به دلیل طراحی خاص آن، اینگونه به نظر می رسد که آب از لبه ها عبور کرده و به سمت بی نهایت می رود. از این رو، به استخر بی پایان، مشهور است. انواع مختلفی از استخر ها وجود دارد مانند استخر طبیعی و استخر هوشمند ولی استخر های بی نهایت اغلب با افق های زیبایی ساخته می شوند و با ادغام ظاهری آب آن ها با دریا یا آسمان، بر جذابیت شان می افزاید. جای تعجب نیست که استخرهای بی نهایت، به دلیل این حجم از زیبایی و جذابیت، در برخی از مجلل ترین استراحتگاه های جهان وجود دارند.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.