بهزی

جست‌وجو

تعمیرات تخصصی تلویزیون نوین در صفادشت تهران

تعمیرات تخصصی تلویزیون نوین در صفادشت تهران

صفادشت

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

علت به هم ریختگی رنگ تلویزیون

علت به هم ریختگی رنگ تلویزیون

در این بخش با نگاهی به مهم ترین دلایل بهم ریختن رنگ تلویزیون نکات مهم در این زمینه را مرور می کنیم. باید به این نکته مهم توجه داشت که در صورت تماس پنل تلویزیون با آب (آبخوردگی پنل تلویزیون) یا حتی نفوذ مقادیر بسیار کمی از آب در تلویزیون هنگام گردگیری یا پاکسازی سطح نمایشگر، احتمال بهم ریختگی رنگ تصاویر در نمایشگر را افزایش می دهد. همچنین باید هنگام راه اندازی تلویزیون تمامی نکات مهم را مدنظر قرار دهید. علت قاطی شدن و بهم ریختگی رنگ تلویزیون در نمایشگر های LED به طور کلی ناشی از چند دلیل مشخص است که از مهم ترین این موارد می توان به خرابی پنل تلویزیون، خرابی BackLight و خرابی یا سوختن پیکسل تلویزیون اشاره کرد.

چگونه خرابی بک لایت تلویزیون را تشخیص دهیم؟

چگونه خرابی بک لایت تلویزیون را تشخیص دهیم؟

یکی از ایرادات بسیار رایج در میان انواع تلویزیون‌ها با هر برندی، خرابی و از کار افتادگی بک لایت تلویزیون می‌باشد. اگر بک لایت تلویزیون دچار مشکل شود تصاویر به صورت واضح ارائه نمی‌شود و در نمایش تصاویر و محتوا‌های مختلف اختلالاتی وجود دارد. اگر بک لایت تلویزیون خراب شود شما تصاویر را به صورت کم نور یا حتی تاریک مشاهده می‌کنید. طبیعی است که هر قطعه عمر مفیدی دارد و از اصطکاک غیرقابل انکاری برخوردار است اگر مدت زمان طولانی از یک وسیله استفاده شود آن وسیله هستند دچار نقص و خرابی می‌شود. اگر بک لایت تلویزیون شما یا هر قسمت دیگری دچار خرابی شد حتماً برای تعمیر تلویزیون با برطرف کردن مشکل مربوط به آن باید ایرادات را به صورت اصولی برطرف کنید و با یک تعمیرکار تلویزیون صحبت کنید. اگر این مشکلات حل نشود مثلاً قطعه جدید جایگزین نشود در مدت زمان طولانی باعث می‌شود که به سایر قسمتها نیز آسیب زده شود و به طور کلی دیگر نتوانید از وسیله مورد نظر خودتان استفاده کنید. در این مقاله قصد داریم نکاتی را برای شما ارائه دهیم که در مورد بک لایت باید اطلاعات داشته باشید.

تعویض پنل شکسته تلویزیون یا خرید تلویزیون جدید؟

تعویض پنل شکسته تلویزیون یا خرید تلویزیون جدید؟

تلویزیون امروزه به یکی از مهم‌ترین وسایل خانه تبدیل شده و همواره موردتوجه همگان قرار دارد. یکی از مواردی که در مواجهه با تلویزیون باید آن را موردتوجه قرارداد بحث کیفیت است. امروزه تلویزیون‌های زیادی تولید شده که کیفیت و امکانات فوق‌العاده‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهد. این افزایش کیفیت تلویزیون‌ها در کنار تمام محاسن دارای دو ایراد اساسی هستند.ابتدا بحث افزایش فزاینده هزینه خرید تلویزیون که امروزه برای اقشار مردم به معضل بزرگی تبدیل شده است.دومین مسئله افزایش بسیار زیاد میزان حساسیت در تلویزیون‌های جدید است.درگذشته تلویزیون‌ها دارای وزن بسیار سنگین و بدنه‌ای مقاوم بوده و این موضوع در مورد صفحه‌نمایش که اغلب از جنس شیشه بود نیز صدق می‌کرد. در سیستم تلویزیون‌های جدید معمولاً از صفحات طلقی استفاده می‌شود و این جنس جایگزین شیشه‌های ضخیم و مقاوم گذشته شده است. حال به این موضوع اضافه کنید که امروزه کودکان نیز در سیستم آپارتمان‌نشینی فضا برای بازی و تفریح در اختیار ندارند و معمولاً در محل آپارتمان خود به بازی مشغول می‌شوند. با تمام این توضیحات باید مدنظر داشته باشید در فضای کوچک خانه‌ها تلویزیون شما در معرض چه مخاطراتی قرار دارد. متأسفانه سالانه تعداد زیادی از تلویزیون‌ها بابت برخورد اجسام توسط کودکان دچار آسیب جدی شده و برای خانواده‌ها هزینه‌تراشی می‌کند.

نکات مهم تعمیر تلویزیون

نکات مهم تعمیر تلویزیون

همراه با وارد شدن تلویزیون‌های جدید به بازار که دارای امکانات و آپشن‌های بیشتر مطابق با آخرین فناوری روز دنیا هستند، نحوه تعمیر تلویزیون نیز متفاوت‌تر از محصولات قدیمی خواهد بود. وجود فاکتور‌های جدید باعث می‌شود تا حتی با وارد شدن کوچک‌ترین ضربه به این نوع تلویزیون‌ها آسیب وارد شده و نیاز به تعویض قطعه و یا تعمیر آن را افزایش دهد. از این رو داشتن آگاهی نسبت به تعمیر یا مراجعه به نمایندگی‌های معتبر می‌تواند چاره‌ساز باشد.

تعمیرات انواع : ال سی دی ، ال ای دی ، گیرنده ، کنترل ، پخش و باند

با سه دهه سابقه در خشان

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.