بهزی

جست‌وجو

واردات و فروش محصولات سیلیکونی شرکت اطلس هوشمند پیشرو در تهران

واردات و فروش محصولات سیلیکونی شرکت اطلس هوشمند پیشرو در تهران

تهران

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

🔰بازرگانی اطلس سالیان متوالی در امر مواد اولیه مورد نیاز کارخانجات فعالیت داشته و اقلام ذیل مستمر توسط این بازرگانی در اختیار واحدهای تولید و تجاری قرار میدهد. 🔰لاتکس ماده ای سفید و نرم است که در زیر پوست برخی از درختان یافت می شود و با توجه به قدرت چسبندگی و ویژگیهای خاص در بسیاری از تولیدات مانند ساخت لاستیک ، دستکش لاستیکی ،بادکنک ،گل سازی و کفش های تنیس مورد استفاده قرار می گیرد .

✳️دیگر محصولات این بازرگانی عبارتند از:

🔰اروزیل 🔰سیلیکون قالبگیری 🔰روغن سیلیکون 🔰سیلیکون امولشن 🔰گلیسیرین 🔰آمینو سیلیکون 🔰میکرو ، ماکرو امولشن (نرمکن پارچه) 🔰آنزیم 🔰رنگ های اکتیو 🔰سوربیتول 🔰ایزوفتالیک اسید
آنتی فوم سیلیکونی

آنتی فوم سیلیکونی

عوامل کنترل کننده فوم شیمیایی ضد کف یا کف زدا نامیده می شوند. آنتی فوم ها از تشکیل کف جلوگیری کرده یا آن را به تاخیر می اندازند. کف زداها مواد فعال سطحی هستند که پس از تشکیل فوم را از بین می برند. عملکرد گاز زدایی تسهیل افزایش سریع میکروفوم ها به سطح است.هدف از حذف کف کاهش کشش سطحی محیط است. کف زداها باید کشش سطحی کمی داشته باشند تا بتوانند کشش سطحی محیط را کاهش داده و کف را از بین ببرند.

سیلیکون قالبگیری

سیلیکون قالبگیری

سیلیکون‌‌ها در دماهای بالا و پایین خاصیت‌های قابل توجهی دارند و از جمله موادی هستند که در صنعت پلیمر کاربردهای زیادی دارند. این مواد در برابر شرایط خاص جوی مثل شرایطی که نور و رطوبت وجود دارد از خود مقامت بسیار خوبی نشان می‌دهند و خواص لاستیکی خود را تا دمای ۲۶۰ الی ۳۱۵ درجه سانتی‌گراد حفظ و نگهداری می‌کنند

سیلیکون امولشن

سیلیکون امولشن

سیلیکون امولشن های متفاوتی وجود دارند و به طور کلی می توان گفت تمامی روغن های سیلیکونی را سیلیکون امولشن می گویند.دو نوع اصلی از سیلیکون امولشن ها وجود دارند که از دیگر انواع این نوع سیلیکون،پرکاربردتر هستند و به آنها (o/w و w/o)گفته می شود. w/o: زمانی که آب در درصد بیشتری از روغن محلول شده باش به آن w/o (امولسیون آب در روغن) گفته می شود. o/w: زمانی که روغن در درصد بیشتری از آب محلول شده باشد به آن o/w (امولسیون روغن در آب) می گویند. * o وw کوتاه شده دو کلمه water و oil هستند. در سیلیکون امولشن ها آنچه که مهم است میزان آب یا مقدار روغن محلول شده نیست،بلکه فاکتور مهم تر مقدار ماده امولشن کننده است.اگر ماده امولشن کننده محلول در آب باشد فاز روغنی بیشتر است و به این صورت به آن o/w گفته می شود و در صورتی که ماده امولشن کننده به صورت محلول در چربی باشد فاز آب آن بیشتر است و به آن w/o گفته می شود.

لاتکس طبیعی

لاتکس طبیعی

واژه لاتکس به معنای " شیرابه " بوده و به شیره درخت کائوچو اطلاق می گردد که در نواحی استوایی و کشورهایی نظیر مالزی، اندونزی ، تایلند، ویتنام و ... رشد و نمو می نماید.شیره درخت کائوچو با تیغ زدن تنه درختان استخراج و در مخازنی جمع آوری شده و سپس جهت عمل آوری به کارخانه انتقال می یابد و پس از آبگیری و تغلیظ و خشک شدن به صورت کائوچوی جامد در می آید. لاتکس همان شیره درختان قبل از خشک شدن می باشد که با افزودن برخی مواد شیمیایی با نسبت 60% لاتکس و 40% آب و آمونیاک و ... جهت پاره ای مصارف همچون تولید دستکش فرآوری می گردد. لاتکس در صنعت تولید دستکش ، جهت تسریع عمل پخت و سهولت در قالب گیری ، با برخی مواد شیمیایی دیگر عمل آوری می گردد که به این فرآیند در اصطلاح کامپاند نمودن(compounding) گفته می شود.

روغن سیلیکون

روغن سیلیکون

روغن سیلیکون (Silicone oil) یا پلی متیل سیلوکسان با فرمول شیمیایی C2H8O2Si، در دمای اتاق به صورت مایع شفاف است. این ترکیب مایع شفاف، بی بو، غیر سمی و خنثی است که در دو گرید با ویسکوزیته 350 و 1000 وجود دارد. روغن سیلیکون به عنوان روان کننده در صنایع غذایی، تولید روکش های کاغذی، بطری و کنسرو، واشر و مهر و موم کاربرد دارد.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.