بهزی

جست‌وجو

فروش گاو صندوق کاوه در اردکان یزد

فروش گاو صندوق کاوه در اردکان یزد

یزد

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

انواع گاوصندوق های مدل نسوز،دیجیتال،دکوراتیو،گاوصندوق مدل خانگی، اداری،فروشگاهی،گاوصندوق ضد سرقت
ویژگی‏های انواع گاوصندوق ‏

ویژگی‏های انواع گاوصندوق ‏

امروزه گاو صندوق و صنعت ساخت آن پیشرفت زیادی کرده است و محدود به تکنولوژی‏هایی که در داخل کشور استفاده می‌شود، نیست. آن‏ها یکی از وسایل لازم برای امنیت کالاهای باارزش است که هم در منازل و هم در دفاتر تجاری استفاده می‌شود. این صنعت همراه با پیشرفت تکنولوژی، تغییرات زیادی کرده است و با توجه به نیاز روز افراد، انواع گوناگونی در بازار وجود دارد.

گاوصندوق دیجیتال چیست ؟

گاوصندوق دیجیتال چیست ؟

گاوصندوق دیجیتال، گاو صندوقی است که قفل آن به صورت دیجیتالی و یا همان الکترونیکی است. در واقع این نوع گاو صندوق‌ها دارای رمزی هستند که صاحب گاوصندوق دیجیتال با وارد کردن آن رمز می‌‌تواند به درون گاو صندوق دسترسی پیدا کند. بر روی گاو صندوق دیجیتالی، یک صفحه کلید وجود دارد که فرد صاحب گاو صندوق، رمزی را که برای گاو صندوق برگزیده است را هر بار باید بر روی این صفحه کلید وارد کند. صفحه کلید گاو صندوق‌های دیجیتالی پیشرفته تر، به صورت لمسی است. قبل از این که گاوصندوق دیجیتال را به صورت جزئی مورد بحث قرار دهیم، مطالبی را در مورد خود گاوصندوق آورده ایم. از ابتدای خلقت، همیشه انسان‌ها به دنبال راهی بودند که از وسایل و لوازم ارزشمند خود به بهترین نحو محافظت کنند. البته نوع حفاظت از وسایل و لوازم و همچنین میزان حساسیت مردم نقاط مختلف دنیا نسبت به وسایل و کالاهای مختلف، با همدیگر متفاوت بود. چیزی که در بین همه مردم دنیا مشترک بود، حساسیت آنها به حفظ وسایل گران بهای خود بود. جعبه‌های مختلفی در قرن‌های متمادی به منظور حفظ و حراست از وسایل ارزشمند مردم اختراع شد. تا اینکه در نهایت به گاوصندوق رسید. گاو صندوق، یک وسیله فولادی و بسیار محکم و غیر قابل نفوذ است که در همه جای دنیا به منظور حفاظت از وسایل و لوازم قیمتی و پولهای نقد و زیورآلات و همچنین برای نگهداری از اسناد و مدارک شخصی و کاری از آن استفاده می‌شود. ابتدا که گاو صندوق اختراع شد و در دسترس ادارات و بانک‌ها و حتی مردم عادی دنیا قرار گرفت، دارای یک کلید بود. به این معنا که قفل گاو صندوق‌های قدیمی، به صورت کلیدی بود و با کلید باز می‌شد. مشکل گاو صندوق کلیدی، در مدیریت کلید است. در واقع اگر صاحب گاو صندوق به هر علتی، کلید گاو صندوق را گم می‌کرد، هر فردی که آن کلید را پیدا می‌کرد می‌توانست به درون گاو صندوق دسترسی پیدا کند. از طرف دیگر کلید گاو صندوق به راحتی توسط سارقین دزدیده می‌شد. گاو صندوق کلیدی به هیچ عنوان نتوانست امنیت زیادی را برای ادارات و بانکها و برای استفاده مردم در خانه‌ها فراهم کند. همین امر باعث شد که گاو صندوق‌های رمزی اختراع شود. گاو صندوق‌های رمزی ابتدا به صورت مکانیکی بودند. یعنی صاحب گاو صندوق باید یک عقربه ای را به نحوی می‌چرخاند که آن عقربه بر روی رمزی که بر روی گاو صندوق تنظیم کرده است، قرار بگیرد. تنها در این صورت بود که درب گاو صندوق باز می‌شد. گاوصندوق مکانیکی رمزی نسبت به گاوصندوق کلیدی، امنیت بسیار بالاتری داشت و همین امر باعث شده بود که گاوصندوق مکانیکی رمزی با استقبال بسیار زیادی در بین مردم و ادارات و بانکها و غیره روبرو شود.

نکات کلیدی خرید گاوصندوق کاوه و ملزومات آن

نکات کلیدی خرید گاوصندوق کاوه و ملزومات آن

لازم است تا در ابتدای این مقاله به این نکته اشاره شود که گاوصندوق ها را با safe box اشتباه نگیرید. باکس ها همانند یک قلک هستند که بر روی آنها رمز گذاشته شده است و از لحاظ امنیتی قابل مقایسه با گاوصندوق ها نیستند. البته باکس ها نیز می‌توانند بسیار کارآمد باشند، به طور مثال در مسافرخانه ها و یا اماکن عمومی از آنها به منظور نگهداری وسایل و مدارک شخصی کاربر یا مسافر در مدت زمانی محدود استفاده می گردد و گاهی هم ممکن است در منازل از آنها استفاده شود، اما به منظور نگهداری اشیا گران قیمت گزینه مناسبی نخواهند بود.

گاوصندوق ضد سرقت چیست

گاوصندوق ضد سرقت چیست

گاو صندوق ضدسرقت همانطور که از نام آن پیداست به صندوقی گفته می‌شود که قفل گاوصندوق تعبیه شده در آن باید دارای ویژگی ضد سرقت باشد تا به راحتی باز نشود. با توجه به تعریفی که از صندوق های ضد سرقت ارائه شد پس نتیجه میگیریم که صندوق هایی که دارای قفل مکانیکی هستند نمی توانند دارای ویژگی ضد سرقت باشند. و گاوصندوق های ضد سرقت به safebox هایی گفته می‌شود که دارای قفل دیجیتال و اثر انگشتی هستند و قابلیت های هوشمند بودن نیز بر روی آنها پیاده سازی شده است.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.