بهزی

جست‌وجو

تعمیرات و خدمات پمپ و میکسر نخلی در شیراز

تعمیرات و خدمات پمپ و میکسر نخلی در شیراز

شیراز

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

انواع پمپ بتن

انواع پمپ بتن

پمپ بتن دستگاهی برای انتقال بتن مایع است که در محیط های ساختمان سازی استفاده میشود ، دستگاه پمپ بتن از طریق پمپاژ ، کار انتقال و بتن ریزی را انجام میدهد و یکی از عوامل مهم در پروژه های ساختمان سازی میباشد ، همچنین استفاده از پمپ بتون روش مناسبی برای بتن ریزی در فضاهای محدود و یا خارج از دسترس مانند بتن ریزی در ساختمانهای مرتفع ، میباشد.

پمپ بتن چیست و چگونه کار می کند؟

پمپ بتن چیست و چگونه کار می کند؟

پمپ بتن یکی از دستگاه‌های پرکابرد برای انتقال و جانمایی مخلوط دوغاب، ملات و بتن تازه در محل مورد نیاز است. پمپ‌های بتن به دلیل افزایش راندمان عملیات بتن‌ریزی، از محبوبیت و کاربرد زیادی در پروژه‌های متوسط تا بزرگ برخوردار هستند.

میکسر چیست و کاربرد انواع میکسرها

میکسر چیست و کاربرد انواع میکسرها

میکسر صنعتی (Industrial Mixer) در مواردی که تولیدکنندگان نیاز به ترکیب و شکست مواد داشته باشند، استفاده می‌شود. یک میکسر می‌تواند شامل هر دستگاهی که مواد را مخلوط‏‏ یا همگن می‌کند یا مواد متنوع ریز را به یک ماده واحد تبدیل می‌کند، باشد. میکسرها توانایی ترکیب کردن هر مایع یا جامدی را دارند تا در نهایت ماده مورد نیاز را تولید کنند. به طور استاندارد یک میکسر دارای یک محفظه یا مخزن اصلی بوده و با تیغه یا بیلچه دوار، مواد داخل آن مخلوط می‌شود. بسته به اینکه میکسر برای چه موضوعی استفاده می‌شود، برای مخلوط کردن مواد ممکن است دارای بیلچه یا پاروی پهن و یا تیغه تیز باشد. معمولاً هرمیکسر با توجه به نوع فعالیت ،تیغه ای را دارا میباشد تا برای ترکیب و مخلوط کردن مواد با قابلیت‌های مختلف قابل استفاده باشد. اغلب میکسرها به علت ماهیت بهداشتی و مقاومت در برابر خوردگی، از فولاد ضد زنگ ساخته می‌شوند. مواد دیگری که ممکن است مورد استفاده قرار بگیرد، آلومینیوم، چدن، فولاد است. میکسر می‌تواند در بسیاری از موارد طی پردازش و یا مراحل تولید محصول با استفاده از تیغه‌های موتوری قدرتمند خود، ترکیب انواع مواد را به خوبی به انجام برساند. صنایعی از قبیل خودرو، تصفیه آب، خمیر و کاغذ، کشاورزی، شیمیایی، دارویی، آرایشی و بهداشتی از میکسرها برای ساخت محصولات خود استفاده می‌کنند. اکثر صنایع با تولیدات تجاری از میکسر صنعتی استفاده می‌کنند. میکسرهای صنعتی قادر به پردازش و ترکیب مواد در حجم‌های بالا هستند. این میکسرها دارای مخزن بزرگی برای نگهداری مواد هستند و همچنین دارای تیغه‌هایی که مواد را برای در هم شکسته شدن تحریک می‌کنند.

آشنایی با کلینیک پمپ و میکسر نخلی

کلینیک پمپ و میکسر نخلی فعالیت خود را از سال 1379 آغاز کرده و در طی سالهای متمادی به ارائه خدمات فنی در حوزه ی بتن پرداخته است. در حال حاضر این مجموعه در استان فارس در فضایی به متراژ ده هزار متر مربع ( 000/10 متر مربع) بعنوان بزرگترین کلینیک تخصصی پمپ و میکسر کشور فعالیت می کند. کلینیک پمپ و میکسر نخلی با داشتن کادری مجرب و مدیریتی حرفه ای و تخصصی بعنوان اولین مجموعه تخصصی پمپ و میکسر در کشور می باشد که توانسته است پمپهایی با طولهایی از 24 متر تا 61 متر را به بازار ایران عرضه نماید.

مجموعه فعالیتهای این کلینیک عبارتند از :

- واردات پمپهای بتن و میکسر بتن - تعمیرات تخصصی پمپ و میکسر بتن - تامین لوازم و قطعات یدکی ماشین آلات پمپ و میکسر بتن - فروش و اجاره ماشین الات بتن با برندهای مطرح دنیا از قبیل شوئینگ، پویتسمایستر، سیفا

از افتخارات این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد :

- ارائه دهنده ی اولین پمپ شش دکل X ایران - اولین پمپ 61 متری شوئینگ راهبری شده در ایران - اولین پمپ 7 دکل وارد شده و نصب شده در ایران
در حال حاضردستگاههای این مجموعه از شمال ایران تا جنوب ایران مشغول فعالیت و عمران ایران عزیز می باشند

سخن پایانی :

کلینیک پمپ و میکسر نخلی آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت به کلیه هموطنان عزیز میباشد.
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.