بهزی

جست‌وجو

تولید انواع سندان چکش هیدرولیکی ماشین آلات راهسازی فولاد تراش در اصفهان

تولید انواع سندان چکش هیدرولیکی ماشین آلات راهسازی فولاد تراش در اصفهان

اصفهان

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

بیل مکانیکی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بیل مکانیکی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

بیل مکانیکی کاربردهای گوناگونی دارد ، این ماشین در مواردی همچون حفاری های ساده ، مخصوصاً حفاری کانال ها ، انواع گود برداری ، خاک برداری ، حمل اجسام و مواد و … بکار میورد. از قابلیت‌های این ماشین می‌توان به نصب چکش (پیکور) که بسیار پرکاربرد است اشاره کرد. نصب چکش هیدرولیکی یا پنوماتیکبجای باکت این دستگاه، این امکان را فراهم می‌کند که سطوح و حجم‌ها سنگی یا بتونی را که بنا به دلایلی نمی‌توان با مواد منفجرهو یا کمپرسور تخریب کرد، به‌وسیله مجموعه این دو وسیله (بیل و چکش) تخریب نمود.

سندان چکش هیدرولیک

سندان چکش هیدرولیک

یکی دیگر از قطعات چکش های هیدرولیکی سندان میباشد که معمولا با چهار عدد پیچ طولی به سیلندر و بک هد متصل می شود . سندان چکش هیدرولیکی دارای دو بوش بالا و پایین میباشد که وظیفه این بوش ها در یک راستا نگه داشتن قلم چکش هیدرولیکی برای ضربات پیستون چکش هیدرولیکی و جلوگیری از سایش و خرابی سندان می باشند که برای کارایی بیشتر معمولا از فولادهای آلیاژی نظیر MO40 ، VCN و یا دیگر فولادهای با مقاومت بالا تولید می شوند.

موارد استفاده از چکش هیدرولیکی

موارد استفاده از چکش هیدرولیکی

چکش های هیدرولیکی به منظور های مختلفی می تواند استفاده شود که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد: شکستن قطعات بزرگ سنگ، ایجاد شکست اولیه و شکست ثانویه (ایجاد آتشباری ثانویه) در توده سنگ، تخریب پی های بتنی، عمرانی و راهسازی، حفاری تونل، پی کنی، کانال کنی و گودبرداری در سنگ، رگلاژ و لق گیری در تونل، قله شکنی پس از انفجار در معادن و پروژه های عمرانی، حفاری ترانشه در سنگ و راه سازی، تخریب بناهای قدیمی، حفاری معادن خصوصا حفاری به صورت باطله برداری و تخریب بتن.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.