بهزی

جست‌وجو

تولید و فروش درب ضد سرقت آتار درب در ابهر زنجان

تولید و فروش درب ضد سرقت آتار درب در ابهر زنجان

ابهر

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

انواع درب‌های ضد سرقت

انواع درب‌های ضد سرقت

در حال حاضر درب‌های ضد سرقت ساخت سه کشور در بازار موجود هستند که شامل درب ضد سرقت ترک، چینی و ایرانی می‌شود. درب ضد سرقت ترک از کیفیت و طراحی بسیار بالاتری نسبت به دو نوع دیگر برخوردار است و به همین دلیل قیمت بالاتری هم دارد. درب‌های ایرانی نیز از نظر کیفیت قابل توجه هستند و از نظر طراحی به درب‌های ضد سرقت ترک شباهت دارند و از نظر قیمت نیز دارای قیمت مناسب‌تری هستند. اما در زمان خرید درب ضد سرقت باید علاوه بر کشور سازنده به فاکتور‌های دیگری نیز توجه داشت که جنس درب ضد سرقت، اجزای به کار رفته در ساخت آن و مکانیسم کارایی درب از جمله آن‌ها است.

تفاوت درب معمولی با درب ضد سرقت

تفاوت درب معمولی با درب ضد سرقت

تفاوت درب معمولی با درب ضد سرقت, همان طور که مشاهده می شود برای درب های معمولی ورودی واحد که ضد سرقت نیستند هیچ گونه فلزی در ساختار آن استفاده نشده است. ولی در طرف مقابل برای درب های ضد سرقت چهارچوب درب و خود درب باید با همدیگر در کارخانه ساخته شوند و رگلاژ درب ضد سرقت در کارخانه حتما صورت گیرد. درب های چوبی معمولی توسط درب ساز بدون قفل و یرآق بفروش می رسد و خریدار خود باید قفل و تمام یرآق را تهیه کند و به نصاب برای نصب تحویل دهد. ولی درب های ضد سرقت یا یرآق مربوطه و دستگیره و قفل های ۷ یا ۱۴ زبانه به خریدار فروخته می شود. گارانتی درب های ضد سرقت با قفل و یرآق می باشد. عملا در این حالت مشتری موظف است درب ضد سرقت را با گارانتی از مرکزی که خرید کرده است تحویل بگیرد و در صورت بروز هرگونه مشکل با استفاده از گارانتی مورد نظر مشکل خود را برطرف کند. ضخامت درب های معمولی در حدود ۴٫۵ سانتی متر می باشد. در صورتی که ضخامت درب های ضد سرقت ۳ سانت بیشتر از درب های معمولی می باشد به همین ترتیب قاب لبه ی مورد نیاز برای درب های معمولی کمتر از درب های ضد سرقت می باشد. نصب درب های ضد سرقت بسیار سخت تر از درب های معمولی می باشد با توجه به اینکه درب ضد سرقت با چهارچوب نصب می شود رگلاژ نهایی نیز باید بر همین منوال باشد.

با درب ضد سرقت و انواع آن آشنا شوید

با درب ضد سرقت و انواع آن آشنا شوید

درب ضد سرقت، همان‌گونه که از نامش پیداست، نسبت به درب‌های معمولی و حتی در مقایسه با نرده‌های آکاردئونی، امنیت بیشتری در مقابل ورود سارقان دارد.

مراحل ساخت درب ضد سرقت

مراحل ساخت درب ضد سرقت

برای ساخت یک درب ضد سرقت سفارشی استاندارد، 4 مرحله اصلی باید طی شود که در این مقاله به صورت مفصل آنها را شرح داده‌ایم. اگرچه درب‌های ضد سرقت در حال حاضر بهترین و ایمن‌ترین درب‌های ورودی موجود در بازار هستند؛ اما وقتی نوبت به تعویض درب‌های اصلی یک ساختمان قدیمی می‌رسد گاهی مشتریان با مشکلی به نام عدم هماهنگی در ابعاد مواجه می‌شوند. این در حالی است که بسیاری از این افراد تمایل دارند که در روند بازسازی ساختمان، حداقل میزان تخریب را انجام دهند. به همین خاطر برای تعویض درب ورودی، به جای تخریب و تعویض چهارچوب، به سراغ سفارش دربی با ابعاد دلخواه می‌روند. با این روش، میزان تخریبی که برای نصب درب ضد سرقت نیاز است به شدت کاهش پیدا می‌کند. اگر علاقمند هستید که درب ورودی ساختمان خود را تعویض کنید؛ اما اطلاعات زیادی در مورد درب ضد سرقت و شیوه ساخت آن ندارید؛ ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

آتار درب ابهر

آتار درب ابهر

💫آتار درب ابهر، سری درب های ضد سرقت فلزی با رویه دکورال(رنگ چوب) 💫نمایندگی انحصاری آتار درب سلماس و آتا پروفیل 💫تلفن ثابت: 02435244124 💫تلفن همراه : 09125428566

ویژگی های درب ضد سرقت

ویژگی های درب ضد سرقت

۱- در داخل درب های ضد سرقت از یک ورق فلزی محکم استفاده می شود که مانع از هر نوع ورود و نفوذ سارقان میگردد . ۲- بر خلاف درب های معمولی درب های ضد سرقت از یک نقطه به چهارچوب متصل نشده و با بهره گیری از قفل ها و ساختار گاو صندوق ها ، درب های ضد سرقت از چندین نقطه به چهارچوب متصل میشوند که این خود از ویژگی های منحصر به فرد درب های ضد سرقت میباشد . ۳- درب های ضد سرقت دارای عایق صوتی میباشند . ۴- نصب آسان درب های ضد سرقت باعث شده است که در انتهای عملیات ساخت و ساز اقدام به نصب درب های ضد سرقت شود که این خود باعث میشود کمترین آسیب به درب وارد شود ۵- ساختار درب های ضد سرقت به گونه ای میباشد که بعد از نصب در چهارچوب غیر قابل اهرم کردن می باشند .

نمایندگی آتار درب و سهند درب سلماس در زنجان نمایندگی شرکت آتار درب و سهند درب سلماس
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.