بهزی

جست‌وجو

نصب و تعمیرات انواع قفل و ریموت ترکی زاده در بندرماهشهر خوزستان

نصب و تعمیرات انواع قفل و ریموت ترکی زاده در بندرماهشهر خوزستان

بندرماهشهر

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

قفل و ریموت ترکی زاده در بندر ماهشهر در استان خوزستان

قفل و ریموت ترکی زاده در بندر ماهشهر در استان خوزستان

🔐 یکی از مواردی که ممکن است برای هر شخص اتفاق بیافتد گم کردن کلید خودرو یا منزل می باشد . این مورد میتواند نگرانی بسیار زیادی برای هر شخصی به همراه بیاورد. در قفل و ریموت سازی ترکی زاده به شما توصیه میکنیم که اصلا جای نگرانی نیست . ما در قفل و ریموت سازی ترکی زاده به صورت کلید سازی سیار در تمامی ساعات شبانه روز آماده ایم تا مشکل پیش آمده را برای شما برطرف کنیم .

آشنایی با قفل برقی درب اتوماتیک

آشنایی با قفل برقی درب اتوماتیک

بطورکلی درب ها و سازه های اتوماتیک به منظور حفظ ایمنی بیشتر و بهتر و نیز حفظ بهداشت در ساختمان ها به کار برده می شوند. در گذشته از قفل های معمولی برای باز و بسته کردن درب ها استفاده می شده است. امروزه با اختراع درب های اتوماتیک به جهت افزایش ایمنی این نوع از درب ها از نوع جدید و مدرن قفل برقی نیز در آنها استفاده می گردد.قفل برقی یک دستگاه قفل است که با استفاده از جریان الکتریکی عمل می کند. که بدون استفاده از کلید و تنها با استفاده از ریموت قفل درب باز و بسته میشود. از مزایای این نوع قفل ها میتوان به قفل شدن خودکار پس از بسته شدن درب اشاره کرد. زیرا که در درب های دستی قدیمی به هنگام خروج باید درب را قفل میکردید که در بسیاری از موارد امکان فراموشی وجود داشت. اما این قفل ها بطور خودکار پس از هربار خروج و ورود قفل می گردد و این مسئله برای درامان ماندن کودکان برای درب های حیاط نیز بسیار کاربردی و ایمن است.

قفل مرکزی خودرو و اشنایی با مکانیزم آن

قفل مرکزی خودرو و اشنایی با مکانیزم آن

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن خودرو ها دیگر به طور ساده و مثل قدیم درب خودرو را باز نمیکنیم. باز کردن درب امروزی خودرو ها دیگر ساده نیست و با کیت های مخصوصی که در ریموت و در کامپیوتر خودرو کار گذاشته اند این امر بسیار راحت شده فقط در یک صورت شما نیاز به این دارید که درب خودرو را با کلید باز کنید آن هم زمانی است که باتری خودرو مشکل پیدا کند و یا سیستم قفل مرکزی خودرو خراب شده باشد و راهی جز دستی باز کردن درب خودرو وجود ندارد.

انواع قفل

انواع قفل

قفل برقی کلونی یک نوع قفل برقی است که جنس بدنه‌اش از گالوانیزه و زبانه‌اش از برنج ساخته می‌شود. این قفل از تکنولوژی الکترونیکی استفاده می‌کند. جنس گالوانیزه به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ‌زدگی در برابر آب و رطوبت است.قفل برقی زبونه دارهمان قفل های مربعی شکلی هستند که وقتی باز می شوند یک زبانه کوچک از آن ها به جلو می آید و به راحتی می توان آن را بر روی درها نصب کردقفل الکترونیکی و برقی برای درب ورودیاین قفل ها برای باز و بسته شدن نیاز به نیرو برق دارند و توسط دکمه ای که درجای خاص تعبیه می کنید یا ریموت باز می شوند قفل های استفاده شده درماشین ها نیز جزو قفل های برقی با سنسور هستند در طلا فروشی نیز از این قفل ها استفاده می شودقفل برقی کله گاویهمان قفل هایی هستند که امنیت بالایی دارند وبرای باز گردن آن ها نیاز است رمز را به صورت دستی وارد کنید یا از حسگر های استفاده کنید این قفل ها به صورت کارتی نیز می باشند.

معرفی و بررسی مکانیزم و اجزای داخلی قفل ها

معرفی و بررسی مکانیزم و اجزای داخلی قفل ها

“مال خودت رو سفت بچسب همسایه رو دزد نکن” یک ضرب المثل قدیمی و رایج در بین عموم مردم است. به خاطر همین و برای افزایش امنیت، انواع قفل ساخته شد تا مردم از اموال خود محافظت کنند. ما هم قصد داریم انواع قفل رو به شما معرفی کنیم تا یک قفل مناسب برای خود خریداری کنید.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.