بهزی

جست‌وجو

فروش انواع سقف های شیب دار استون روف در تهران

فروش انواع سقف های شیب دار استون روف در تهران

کرج

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

کدام مصالح برای سقف شیبدار یا شیروانی مناسب تر است؟

کدام مصالح برای سقف شیبدار یا شیروانی مناسب تر است؟

مواد و مصالح: به جرأت می توان گفت در میان بام ساختمان هایی که هر روزه با آن ها مواجه می شویم، سقف های شیروانی همواره از محبوبیت خاصی برخوردار بوده اند و توجه زیادی را به خود جلب می کنند. ریشه ی ظهور این سقف ها در مناطقی با آب و هوای خاص و با توجه به نیازهای اقلیمی بوده است اما امروزه در هر نوع آب و هوا و اقلیمی به این سقف های زیبا و جذاب بر می خوریم. از طرف دیگر انتخاب مصالح مناسب برای سقف شیبدار علاوه بر حفاظت منزل شما می تواند سبک خانه ی شما را مشخص یا حتی تعریف کند. امروز می خواهیم تعدادی از گزینه هایی را که برای مصالح این نوع سقف ها می توانید انتخاب کنید پیش روی شما بگذارد. با ما همراه باشید…

سقف شیبدار چیست؟ چه مزایایی دارد؟

سقف شیبدار چیست؟ چه مزایایی دارد؟

مهمترین بخش یک ساختمان ویلایی سقف شیبدار آن است. سقف شیروانی به ساختمان هویت می بخشد و استحکام و زیبایی به همراه دارد. طراحی سقف باید تخصصی باشد و در طراحی و اجرای سقف، عوامل مختلف جوی و زیست محیطی را در نظر گرفت. در سقف های شیبدار در انتها و ابتدای سقف اختلاف ارتفاع وجود دارد که همین اختلاف سطح به زیبایی سقف شیبدار شیروانی می افزاید.

خدمات تیم استون روف

خدمات تیم استون روف

🔰 طراحی، نصب، اجرا و تامین مصالح و متریال انواع سقف شیبدار در سراسر ایران 🔰 اجرای تمامی سقف های شیبدار ایرانی و خارجی (شینگل، دکرا، آندولین، آندویلا، کینگستون، آردواز، ایرانیت، سفال، روف تایل، و…)

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.