بهزی

جست‌وجو

تولید و اجرای لاین نوری راسا در تهران

تولید و اجرای لاین نوری راسا در تهران

تهران

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

مکان های مناسب برای نصب چراغ لاینی

مکان های مناسب برای نصب چراغ لاینی

زمانی که استفاده از انواع چراغ خطی هنوز توسعه پیدا نکرده بود؛ بیشتر این نوع چراغ‌ها در کارگاه‌ها، دفاتر و مکان‌های تجاری نصب می‌شدند. اما انعطاف‌پذیری بالای این نوع از چراغ‌ها باعث شد که بتوان در مکان‌های دیگری هم از آن‌ها استفاده کرد. بنابراین اگر می‌خواهید فضای متفاوتی را در دفتر کار، خانه یا استودیو هنری خود به وجود آورید؛ می‌توانید از انواع چراغ های خطی استفاده کنید. از جمله مکان‌هایی که می‌توان چراغ‌های لاینی را در داخل آن‌ها نصب کرد؛ می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

مزیت های چراغ لاینی

مزیت های چراغ لاینی

حال می خواهیم در رابطه با مزیت های چراغ لاینر نسبت به سایر چراغ های دیگر اشاره کنیم. از این مزیت ها ما می توانیم مواردی به شرح زیر را نام ببریم:

چراغ لاینی LED چیست؟

چراغ لاینی LED چیست؟

LED یا Light Emitted Diode به معنای دیود ساطع کننده نور اولین بار در سال 1962 و تنها به رنگ قرمز ساخته شد.LED ها منابع نوری پرقدرت، دیرپا و معمولا به رنگ سفید هستند که امروزه در صنایع روشنایی از پرکاربرد ترین ها شناخته می‌شوند.چراغ LED لاینی شامل محفظه‌ای باریک است که LED ها در آن به صورت خطی و پشت سرهم قرار می‌گیرند.همین مفهوم ساده انقلابی در صنعت روشنایی جهان ایجاد کرده است.

چراغ لاینی LED 1. چراغ لاینی LED چیست؟ LED یا Light Emitted Diode به معنای دیود ساطع کننده نور اولین بار در سال 1962 و تنها به رنگ قرمز ساخته شد.LED ها منابع نوری پرقدرت، دیرپا و معمولا به رنگ سفید هستند که امروزه در صنایع روشنایی از پرکاربرد ترین ها شناخته می‌شوند.چراغ LED لاینی شامل محفظه‌ای باریک است که LED ها در آن به صورت خطی و پشت سرهم قرار می‌گیرند.همین مفهوم ساده انقلابی در صنعت روشنایی جهان ایجاد کرده است. 2. ویژگی های چراغ لاینر چراغ های لاینی با طراحی های مدرن طرفداران زیادی در این صنعت پیدا کرده به همین خاطر تنوع زیادی در طراحی این چراغ وجود دارد. چراغ لاینی یا چراغ خطی چراغی کم مصرف و زیباست که قابلیت استفاده در دکوراسیون داخلی و مکان های عمومی را دارد. چراغ لاینی در رنگ ها و طرح های متنوع وجود دارد که حق انتخاب بیشتری به شما می‌دهد.   3. کاربرد چراغ لاینی همانطور که در قبل گفته شد چراغ لاینی قابلیت استفاده در دکوراسیون داخلی و مکان های عمومی مثل مطب، فروشگاه، سالن های ورزشی، سینما و… را دارد.ولی با توجه به دکوراسیون مکان استفاده شده می‌توان از طرح و رنگ های متفاوت استفاده کرد.همچنین چراغ لاینی گزینه مناسبی برای استفاده در دیزاین خانه است. 4. انواع چراغ لاینی سه نوع از این چراغ وجود دارد: چراغ خطی روکار، چراغ خطی توکار و چراغ خطی آویز. چراغ لاینی توکار خود به دو دسته تریم (trim) و تریم لس (trim less) یا لبه‌دار و بی لبه تقسیم می‌شود.تفاوت تریم و تریم لس در بیرون بودن لبه چراغ هنگام قرار دادن آن در محفظه روی محل نصب است. 5. چراغ لاینی توکار تفاوت چراغ توکار با مدل های دیگر این دسته از چراغ در مشخص نبودن پروفیل چراغ و قرار داشتن پروفیل درون محل نصب می‌باشد.   چراغ لاینی توکار تریم: همانطور که گفته شد چراغ لاینی توکار دو نوع تریم (trim) و تریم لس (trim less) دارد که در نوع تریم یا لبه‌دار، لبه های موجود در کنار چراغ بیرون از محل نصب است.   چراغ لاینی توکار تریم لس:نوع دوم چراغ لاینی توکار تریم لس (trim less) یا بدون لبه است. که برخلاف نوع تریم لبه های کنار چراغ وجود ندارد.   6. چراغ لاینی روکار چراغ روکار برعکس چراغ توکار است و پروفیل آن بیرون از محل نصب قرار دارد و تفاوت آن با آویز وصل بودن به محل نصب و نداشتن آویز یا بند جهت آویزان بودن است. 7. چراغ لاینی آویز چراغ لاینی آویز برخلاف دو نوع قبلی یعنی توکار و روکار به محل نصب، وصل نیست و با دو بند به محل نصب آویزان شده.
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.