logo
کابین و قطعات آسانسور احسانی در تبریز

کابین و قطعات آسانسور احسانی در تبریز

تبریز

محصولات

کابین آسانسور

برند: کابین

دسته بندی: تجهیزات آسانسور

تابلو فرمان آسانسور

برند: تابلو فرمان آسانسور

دسته بندی: تجهیزات آسانسور

موتور آسانسور

برند: موتور آسانسور

دسته بندی: تجهیزات آسانسور

سیم بکسل

برند: سیم بکسل

دسته بندی: تجهیزات آسانسور

ریل آسانسور

برند: ریل

دسته بندی: تجهیزات آسانسور

شستی کابین آسانسور

برند: شستی آسانسور

دسته بندی: تجهیزات آسانسور

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

آشنایی با انواع مختلف درب آسانسور

آشنایی با انواع مختلف درب آسانسور

درب آسانسور یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین اجزای این وسیله محسوب می شود. این عضو در ایمنی مسافران نقش مهمی ایفا میکند و مانع از سقوط آنان به درون چاهک میشود. همچنین جنبه‌ی تزئینی این وسیله نیز اهمیت زیادی در دکوراسیون محیط دارد. خرید درب آسانسور: از آن جایی که کیفیت درب آسانسور و از طرفی در کاهش هزینه‌های مالی و از طرف دیگر در ایمنی آسانسور تاثیر به سزایی دارد؛ خرید درب باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه از اهمیت خاصی برخوردار است.برای خرید بهترین درب آسانسور شما عزیزان میتوانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت از کارشناسان ما مشاوره دریافت کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

ریل آسانسور چیست؟

ریل آسانسور چیست؟

ریل راهنما یکی از قطعات مهم آسانسور است. این قطعه جز نخستین قطعات و تجهیزات آسانسور است که در چاه آسانسور نصب می‌شود. از نظر ایمنی نیز ریل راهنما وظیفه‌ی مهمی را بر عهده دارد. برای جلوگیری از حرکت مستقیم آسانسور و عدم انحراف آن در مسیر از پیش طراحی شده، از ریل راهنما استفاده می‌شود. همانطور که در مقاله ی انواع کابین آسانسور شرح دادیم وزنه‌ تعادل آسانسور و کابین آسانسور برای حرکت در جهت عمودی درون چاه آسانسور هرکدام به 2 ریل مجزا تجهیز می‌شوند. بطور کلی می‌توان از موارد زیر به عنوان وظایف ریل راهنما نام برد: هدایت کابین در راستای عمودی چاه آسانسور هدایت وزنه تعادل آسانسور در راستای عمودی مهار کابین آسانسور هنگام فعال شدن پاراشوت جلوگیری از نوسانات و تکانه های کابین آسانسور در هنگام وارد شدن نیروهای خارج از مرکز به کابین به حداقل رساندن ارتعاشات افقی وزنه تعادل و کابین آسانسور ریل راهنما را بصورت کاملا عمودی در چاه قرار می‌دهند. برای محکم کردن ریل، آنرا به بدنه‌ی چاه آسانسور اتصال می‌دهند. ریل راهنمای آسانسور را در مقطع T شکل تولید می‌کنند. برای نام‌گذاری ریل آسانسور در کلیه نقاط جهان بدین صورت عمل می‌شود که پهنای پشت ریل را بر حسب میلیمتر به حرف T اضافه می‌کنند که این نحوه نام‌گذاری در تمام نقاط جهان به صورت استاندارد بین المللی است و مصرف‌کنندگان با مشاهده نام ریل متوجه خواهند شد که ضخامت تیغه آن و یا ارتفاع تیغه چقدر است. اما در ایران نحوه نام‌گذاری ریل کمی متفاوت است. در ایران ریل‌ها را با افزودن ضخامت تیغه آن‌ها به حرف T نام‌گذاری می کنند. ضخامت انواع ریل‌ها متفاوت است اما معمولا در طول‌های 5 متری ساخته می‌شوند. جنس ریل راهنما نیز معمولا فولاد ST-37 است. در حالت عادی ریل‌های راهنما فشار و نیروی زیادی را تحمل نمی‌کنند. اما در زمان فعال شدن پاراشوت، فشار بسیار بالایی به ریل‌های آسانسور وارد می‌شود. به همین دلیل در صورت استفاده از ریل نامناسب، در جهت افقی ریل‌ها انحراف و پیچیدگی رخ خواهد داد.

کابین آسانسور استیل مدرن، لوکس و لاکچری

کابین آسانسور استیل مدرن، لوکس و لاکچری

طراحی کابین آسانسور هم از نظر تأمین امنیت و هم جنبه زیبایی شناسی و تلقین حس آرامش باید در نظر گرفته شود. آسانسورها تجهیزاتی هستند که بر اساس انواع فناوری بالابرها برای حمل افراد یا بار به کار می روند. برای نصب آسانسور، در نظر گرفتن عواملی همچون ارتفاع ساختمان، حجم رفت و آمد و حمل بار یا تعداد افراد در آسانسور اهمیت دارد. مکانی که آسانسور نصب می شود و نوع استفاده ای که از آن انتظار می‌ رود به طور غیر مستقیم می تواند در طراحی کابین تاثیرگذار باشد. اگر مدل های مختلف انواع آسانسور را که اجرا شده اند نگاه کنید متوجه این مسئله خواهید شد که طراحی کابین آسانسور، هم یک صنعت است و هم می‌تواند با ذوق هنری همراه باشد. کابین آسانسور استیل مدرن، لوکس و لاکچری (لیست قیمت)18 دیدگاه ها کابین آسانسور استیل مدرن، لوکس و لاکچری (لیست قیمت) طراحی کابین آسانسور هم از نظر تأمین امنیت و هم جنبه زیبایی شناسی و تلقین حس آرامش باید در نظر گرفته شود. آسانسورها تجهیزاتی هستند که بر اساس انواع فناوری بالابرها برای حمل افراد یا بار به کار می روند. برای نصب آسانسور، در نظر گرفتن عواملی همچون ارتفاع ساختمان، حجم رفت و آمد و حمل بار یا تعداد افراد در آسانسور اهمیت دارد. مکانی که آسانسور نصب می شود و نوع استفاده ای که از آن انتظار می‌ رود به طور غیر مستقیم می تواند در طراحی کابین تاثیرگذار باشد. اگر مدل های مختلف انواع آسانسور را که اجرا شده اند نگاه کنید متوجه این مسئله خواهید شد که طراحی کابین آسانسور، هم یک صنعت است و هم می‌تواند با ذوق هنری همراه باشد. کابین آسانسور در اصفهان در داخل کابین، قسمت ‌های مختلفی وجود دارد. مصالح متفاوتی در دیواره ها و کف پوش و سقف کابین در آسانسور به کار می روند. مجموعه این عوامل دست به دست یکدیگر می ‌دهند تا نمای داخل کابین از هر نظر زیبا باشد. همچنین مصالح از بهترین نمونه ها انتخاب می شوند تا امنیت داخل کابین آسانسور فراهم باشد. استانداردهای طرح و ساخت آسانسور شامل استانداردهای قطعات اصلی آسانسور، طراحی کابین آسانسور، نوع کاربری، نحوه عملکرد موتور، ظرفیت حمل بار و تجهیزات دیگر است. حساسیت طراحی آسانسور و ایمنی آن به اندازه ای است که استانداردهای جهانی حتی برای کوچک ترین قطعات به کار رفته در این تجهیزات وجود دارد. کابل های فولادی با مقاومت بسیار بالا برای تحمل وزن کابین در سیستم آسانسور به کار می روند.

👥 درباره ما

✍🏻 با تکیه بر يك دهه تجربه در صنعت آسانسور و پله برقی، اکنون به عنوان تخصصی ترین فروشگاه آنلاين قطعات آسانسور وارد میدان شدهایم ، ما به شما کمک می کنیم تا قطعات مورد نظر خود را آگاهانه و به سهولت سفارش دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. در تمام مراحل خرید با خدمات قبل ، حين و پس از فروش در کنار شما هستیم.