بهزی

جست‌وجو

تولید و بازیافت نایلون صنعتی و گرانول نایلون مردان در شهرک صنعتی اشتهارد کرج

تولید و بازیافت نایلون صنعتی و گرانول نایلون مردان در شهرک صنعتی اشتهارد کرج

کرج

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

راهنمای خرید گرانول با کیفیت

راهنمای خرید گرانول با کیفیت

بسیار دیده شده که برخی از تولیدکنندگان سودجو گرانول نایلون درجه دو و درجه سه را به جای گرانول نایلون درجه یک به مشتریان غالب می کنند‌ و هزینه های بیشتری از آن ها می گیرند. برای جلوگیری از چنین مواردی در هنگام خرید گرانول لازم است چند نکته را مورد توجه قرار دهیم تا بتوانیم محصولی با کیفیت خریداری نماییم:

دلایل استفاده از گرانول بازیافتی

دلایل استفاده از گرانول بازیافتی

با وجود این که می توان گرانول ها را از مواد نو و درجه یک هم تهیه کرد، اما در بیشتر موارد ترجیح بر این است که از مواد بازیافتی استفاده شود. اما دلیل این کار چیست؟ یکی از دلایلی که این امر اهمیت خیلی زیادی دارد استفاده از پلاستیک‌ های فرسوده و دپو شده است که روز به روز به حجم آن ها اضافه می‌ شود. با استفاده مجدد از این پلاستیک ‌ها می ‌توان در مواد اولیه صرفه جویی و هم چنین کمک شایانی به محیط زیست کرد. دلیل دیگر استفاده از گرانول بازیافتی آن است که در تولید بسیار از محصولات نیازی وجود ندارد از مواد اولیه درجه یک استفاده شود. به طور مثال، اصلا نیازی نیست که برای کیسه زباله از مواد اولیه نو و درجه یک استفاده شود. از همین رو بیشتر تولیدکنندگان کیسه زباله از مواد اولیه بازیافتی درجه دو یا سه استفاده می کنند تا هزینه های تولید را کاهش دهند. به طور خلاصه، واضح است که گرانول های نو کیفیت بهتری نسبت به گرانول های بازیافتی دارند اما عواملی چون قیمت کمتر و کمک به حفظ محیط زیست استفاده از گرانول بازیافتی را توجیه می کند.

گرانول چیست؟

گرانول چیست؟

گرانول به نوعی از مواد اولیه جهت تولید محصولات پلاستیکی گفته می شود که به شکل دانه های ریز گلوله ای شکل و خرده های پلاستیک می باشد. دانه های گرانول در برابر حرارت تغییر شکل داده و به شکل مایع در می آیند. کارخانجات با ذوب گرانول ها، آن ها را به عنوان ماده اولیه در ساخت پلاستیک مورد استفاده قرار می دهند.

انواع نایلون صنعتی

انواع نایلون صنعتی

نایلون‌ استرچ یکی از انواع نایلون‌های صنعتی هستند که میزان کشسانی بسیار بالایی دارند و برای بسته‌بندی محصولات در کارخانجات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای بسته‌بندی محصولات به کمک نایلون استرچ،‌ از دو روش استفاده می‌شود. روش اول آن است که به کمک رول‌های استرچ، محصولات را به صورت دستی بسته‌بندی می‌کنند. در روش دوم، که سرعت بسته‌بندی را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد، از دستگاه‌های مخصوص برای بسته‌بندی محصولات استفاده می‌شود.

تولید و بازیافت نایلون صنعتی و گرانول نایلون مردان در شهرک صنعتی اشتهارد کرج

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.