بهزی

جست‌وجو

جاذبه گردشگری ساخت و فروش لنج در قشم

جاذبه گردشگری ساخت و فروش لنج در قشم

قشم

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

سلام دوستان حوزه تجارت جنوب بنده علی رستم هستم اهل قشم و خدمات بنده در حوزه معاملات شناورهای دریایی از قبیل لنج تجاری و صیادی و مجوزات صید و موتور لنج میباشد.دامنه ارتباطی در هر چهار استان جنوبی است و شما میتوانید برای خرید و یا فروش لنج و موتور با بنده در تماس باشید. برای راهنمایی گرفتن در این حوزه میتوانید با شماره تماس و واتساپ من در ارتباط باشید.
پروژه سرزور زوما که فعالیتی است در راستای حفاظت از جنگل های حرا که به عنوان میراث طبیعی و ذخیره گاه زیست کره ثبت جهانی شده اند. ما با کاشت حرا و مشارکت جامعه محلی و علاقمندان هر ساله نهال حرا تولید و میکاریم و از طرفی فضا را برای بهربرداری خردمندانه از محیط آماده میکنیم. افراد علاقه مند میتوانند از طریق اینستاگرام و ایمیل پروژه و یا با شماره تماس ۰۹۱۷۳۶۳۶۰۱۶ با ما در ارتباط باشند. حتی اگر نیازمند خرید و تهیه نهال حرا در تعداد زیاد بودید میتوانید با بنده در ارتباط باشید بهترین زمان تیرماه است.
پروژه ملی و بین المللی بوم سندباد پروژه ای در جهت حفاظت از میراث لنج سازی و احیای دریانوردی بادبانی ایران است . در این پروژه قرار است یک (جهاز) لنج بادبانی از نوع بوم که محبوبترین شناور خلیج فارس بوده است ساخته و تمام فرایند آن مستند شود. افراد از هر شهر یا روستای بندری جنوب میتوانند روایت های مردم شناسی و مستند و داستانهای بندر و ناخدایان و ملوانان شهر و دیارشان را با نام خودشان در وبسایت سندباد بوم بارگذاری کنند. پایلوت در روستای گوران جزیره قشم در موزه فضای باز لنج سازی و دریانوردی گوران است و هدف نهایی این است که این میراث ملی و جهانی را پس از این پایلوت پروژه اشاعه دهیم به تمام خطه جنوب. افراد در تخصص های لازم در کنار ما هستند و در این پروژه به روی داوطلبان باز است ومیتوانید با ما در ارتباط باشید.در حال حاضر تیمی که بتواند قسمت فاند رایزینگ را انجام دهد دراولویت است.
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.