بهزی

جست‌وجو

تولید درب آکاردئونی رحیمی در بابل مازندران

تولید درب آکاردئونی رحیمی در بابل مازندران

بابل

شماره تماس

شبکه اجتماعی

آدرس

ساعات کاری

اجزای درب آکاردئونی

اجزای درب آکاردئونی

امروزه موضوع امنیت به خصوص در شهر های بزرگ و پر جمعیت به یکی از موضوعات مهم برای همه ی افراد تبدیل شده است. از همین رو شاهد استفاده ی روزافزون از ابزار های امنیتی هستیم. یکی از این ابزار ها، درب آکاردئونی می باشد. درب آکاردئونی که با نام حفاظ آکاردئونی نیز در بازار شناخته می شود، نوعی حفاظ است که برای محافظت از خانه ها، ورودی آپارتمان ها، درب مغازه ها، کلینیک ها، پاساژ ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد. علت نامگذاری درب آکاردئونی را می توان شباهت بسیار آن با ساز آکاردئون بیان کرد. باز و بسته شدن این درب ها شباهت زیادی به باز و بسته شدن آکاردئون دارد و از همین رو چنین نامی را برای آن انتخاب کرده اند. هدف از طراحی این نوع درب ها را می توان ایجاد امنیت در ساختمان ضمن استفاده ی بهینه از فضا معرفی کرد. این نوع درب ها به شکل تاشو طراحی شده اند و به راحتی می توان با نیروی دست بدون استفاده از هیچ گونه ابزار خاصی آن را باز و بسته کرد.

انواع درب آکاردئونی

انواع درب آکاردئونی

این نوع درب ها از آهن ساخته شده اند و به همین دلیل استحکام بالایی را برای آن می توان در نظر گرفت. بعد از این که درب آکاردئونی آهنی ساخته شد آن را با استفاده از رنگ کوره ای رنگ آمیزی می کنند تا به این ترتیب از زنگ زدن آن در فضاهای مرطوب جلوگیری شود. این نوع درب های آکاردئونی به دلیل مقاومت و استحکام بالایی که دارند نسبت به انواع دیگر قیمت بالاتری هم دارند.

درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت؟

درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت؟

درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت هر دو محصولی هستند که موجب برقراری امنیت خانه شما خواهند شد و استفاده از هر دوی آن‌ها باعث تضمین شدن محیطی امن برای شما خواهد شد. اما با این حال اگر برای خرید و یا انتخاب یکی از این دو محصول مردد هستید پیشنهاد ما به شما درب آکاردئونی می‌باشد چرا که یک دلیل بسیار حائز اهمیت برای این انتخاب وجود دارد. این انتخاب به این دلیل می‌باشد حفاظ آکاردئونی جدا از درب اصلی به عنوان لایه دوم امنیتی بر روی منزل شما نصب می‌گردد و این دو لایه بودن حفاظ باعث برقراری امنیتی به مراتب بیشتر خواهد شد. اما استفاده از درب ضد سرقت به دلیل جایگزین شدن بر درب اصلی و تک لایه بودن آن طبیعتا احتمال نفوذ پذیری بیشتری دارد و در زمان کمتری ممکن است سارق بتواند درب را باز کند. حفاظ آکاردئونی درب ضد سرقت می‌تواند موجب امنیت منزل شما گردد.

مزیت های استفاده از درب فلزی آکاردئونی ضد سرقت

مزیت های استفاده از درب فلزی آکاردئونی ضد سرقت

برای خرید بهترین درب آکاردئونی و انتخاب هر کالایی لازم است نکاتی که باعث مزیت و یا ایرادات آن نسبت به دیگر محصولات مشابه می‌شود را کاملا بررسی کنید. این موارد اطمینان شما را برای نصب حفاظ دو چندان خواهد کرد.

♦️ساخت درب آکاردئونی با طراحی جدید با کیفیت و مقاومت جدید و طراحی قفل جاساز همراه با رنگ استاتیک.

♦️ساخت درب آکاردئونی با طراحی جدید همراه با رنگ استاتیک

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.