بهزی

جست و جو در بهزی...

چسب تارگت چیست؟

زمان مطالعه 1 دقیقه

چسب تارگت چیست؟

چسب تارگت رازی یکی از انواع چسب هایی می باشد که برای چسباندن لوله پی وی سی فشار قوی و ضعیف مورد استفاده قرار می گیرد که از کیفیت بسیار مطلوبی برای اتصال لوله ها و اتصالات لوله های پولیکا به یکدیگر می باشد که در سیستم فاضلاب و آبرسانی از آن استفاده می شود. چسب تارگت قوطی رازی ۲۵۰ گرمی یا همان چسب ربی رازی

چسب تارگت رازی در مکان خشک وخنک ودمای ۵-۳۰ درجه سانتیگراد وبه مدت ۱۲ماه قابل نگهداری می باشد.چسب لوله پلیکا یکی از بهترین نوع چسب رازی می باشد که در زیر به انواع آن اشاره میکنیم: چسب تارگت پمادی رازی که به آن چسب رازی تارگت پمادی نیز می گویند.چسب تارگت ربی رازی که برای لوله پلیکا استفاده می شود. سطح اتصال مورد نظر را ابتدا کاملا تمیز می کنیم و بد از آن چسب تارگت را به صورت لایه ی نازکی روی آن پخش می کنیم به صورتی که در قسمت انتهای لوله مقدار بیشتری چسب تارگ قرار بگیرد. لوله واتصال را بدون هیچ چرخشی تا رسیدن لبه لوله به انتهای اتصال داخل یکدیگر قرار میدهیم و چند ثانیه بدون حرکت نگ میداریم تا بهم بچسبند بد از ۵دقیقه اتصال محکم می شود.

چسب تارگت ربی چسب تارگت فشارقوی در کارتن های ۳۶عددی می باشند چسب تارگت ربی رازی در کارتن های ۲۴ عددی می باشند چسب پرچی نیمه قوی رازی در کارتن های ۳۶ عددی می باشند.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.