بهزی

جست و جو در بهزی...

مراقبت و نگهداری از ابزار برقی

زمان مطالعه 1 دقیقه

مراقبت و نگهداری از ابزار برقی

بهتری روش نگهداری از ابزار آلات برقی

ابزارهای برقی از طول عمر بالایی برخوردار خواهند بود، اگر بهترین روش نگهداری از ابزار قدرت را بدانیم. هر کدام از این آنها برای ماندگاری بیشتر نیاز به نگهداری خاصی دارند. ذخیره سازی صحیح ، انجام تعمیرات لازم در صورت نیاز و تعویض قطعات دستگاه باعث ماندگاری بیشتر می شود. ما برخی از نکات کلی و دستورالعمل هایی لازم برای این منظور را ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.
مراقبت و نگهداری از ابزار برقی

نحوه ی ذخیره سازی ابزار های برقی

1:ابزارهای خود را به دور از رطوبت ذخیره کنید. 2: آنها را در فضایی تمیز و منظم ذخیره کنید. 3: وسایل را در محلی با تهویه مناسب ذخیره کنید. همانطور که می دانید ، دور نگه داشتن وسایل از رطوبت، آنها را از آسیب و سایش محافظت می کند. فضای ذخیره سازی تمیز و منظم باعث ایجاد ایمنی می شود و نگه داشتن وسایل و ابزارآلات برقی در محیطی با تهویه مناسب ، به آنها کمک می کند تا در مواقعی که زمان بیرون آوردن آنها از انبار است ، بدرستی عمل کنند.
نگهداری ابزار

اصول مراقبت از ابزار های برقی

قبل از ذخیره سازی از مسواک و پارچه نرم استفاده کنید تا مواد زاید را از وسایل برقی پاک کنید. در صورت وجود ، از یک کمپرسور هوا برای پاک کردن دریچه های استفاده کنید. این کار سبب می شود تا دستگاه نفس بکشد و عملکردش بهبود یابد. قطعات دستگاه مورد نیاز را روغن کاری کنید. برای این کار به دفترچه راهنمای آن رجوع کنید. قطعات نگهدارنده را چک کنید یعنی پیچ و سایر بست ها را بررسی کنید. هر پیچی که شل شده، محکم کنید. سیم های برق اید با هر بار استفاده بررسی شوند. سیم برق که خراب باشد ، می تواند خطرناک باشد. پره ها و سایر لوازم جانبی برش را تیز نگه دارید. در صورت فرسودگی و آسیب دیدن آنها را تعویض نمایید. سایر راهنمایی های مربوط به تعمیر و نگهداری را از دفترچه راهنما دنبال کنید.
نگهداری ابزار
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.