بهزی

جست و جو در بهزی...

نکات قابل توجه قبل از انتخاب سیسمونی

فروشگاه سیسمونی

زمان مطالعه 1 دقیقه

نکات قابل توجه قبل از انتخاب سیسمونی
انتخاب سیسمونی را می‌توان یکی از زیباترین و هیجان‌ انگیز‌‌ترین انتخاب‌ ها در طول زندگی پدر و مادر دانست. اشتیاق پدر و مادر شدن و به دنیا آوردن فرزند باعث می‌شود که آنها شرایط لازم را برای رفاه هر چه بیشتر آن نوزاد فراهم آورند و برای نوزاد دلبندشان خرید سیسمونی را انجام دهند. اگر برای تولد نوزادتان آماده می‌شوید خصوصاً اگر برای اولین بار است که صاحب فرزند میشوید و قصد انتخاب سیسمونی را دارید بهتر است در هنگام خرید سیسمونی به یکسری نکات توجه نمایید که ما در این مقاله به آن اشاره می‌کنیم. _توجه به جنسیت نوزاد اینکه آیا نوزاد شما دختر است یا پسر؟ _توجه به متراژ و گنجایش فضای خانه واینکه آیا قصد جابجایی محل سکونت را دارید یا نه؟ _توجه به فصل تولد فرزندتان که آیا در فصول سرد است یا گرم؟ _توجه به اینکه آیا امکان استفاده از برخی وسایل مانند: روروئک، صندلی‌ ماشین و کالسکه را دارد یا نه؟ _توجه به شرایط اقتصادی و بودجه خانواده پاسخ به این سوالات کمک زیادی در جلوگیری از خرید اقلام غیر ضرور سیسمونی نوزاد به شما می‌کند. بهترین زمان انتخاب سیسمونی کی می‌باشد؟ بهترین زمان مناسب برای خرید سیسمونی نوزاد ابتدا یا انتهای ماه ششم میباشد که جنسیت نوزاد مشخص شده است و متناسب با جنسیت جنین می‌توان به انتخاب مناسب رنگ سیسمونی و ست کردن وسایل مختلف که از اهمیت بالایی برخوردار است پرداخت.
در واقع می‌توان در اولین قدم برای خرید سیسمونی لیستی از لوازم ضروری خرید سیسمونی نوزاد را تعیین کرد و با در نظر گرفتن میانگین هزینه لازم برای تهیه نمودن وسایل نوزاد و همینطور در نظر گرفتن بودجه و شرایط اقتصادی خود اقدام به انتخاب و خرید سیسمونی نوزاد نمود. و نکته بعدی که باید به آن توجه نمود این است که در هنگام خرید سیسمونی نوزاد اگر قصد نقل مکان و جابجایی را دارید لطفاً از خرید لوازم بزرگ و سنگین و گران قیمت خودداری نمایید زیرا علاوه بر این که ممکن است خرید این سیسمونی متناسب با فضای خانه جدید نباشد امکان آسیب دیدن وسایل نوزاد در حین اسباب‌کشی وجود دارد.

برای خرید سیسمونی چه چیزهایی نیاز داریم؟

همانطور که گفته شد بعد از مشخص شدن قطعی جنسیت نوزادتان می‌توانیم با توجه به نکات گفته شده در بالا برای خرید سیسمونی نوزاد اقدام نمایید بهترین راه برای خرید راحت‌ تر سیسمونی نوزاد مشخص نمودن دسته‌ بندی‌ های خرید سیسمونی می‌باشد و از جمله ضروری‌ ترین وسایل سیسمونی نوزاد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: _خرید لباس نوزادی _خرید لوازم تغذیه نوزاد _خرید لوازم بهداشتی نوزاد _خرید لوازم خواب نوزاد _خرید اسباب بازی نوزاد _خرید لوازم شخصی مادر _خرید لوازم حمل‌ونقل نوزاد با مشخص شدن دسته‌بندی‌های خرید میتوان لوازم ضروری در هر دسته‌بندی را متناسب با نیاز نوزاد خود تهیه نمایید.
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.