بهزی

جست و جو در بهزی...

کیک عروسی چه ویژگی هایی دارد ؟

زمان مطالعه 1 دقیقه

کیک عروسی چه ویژگی هایی دارد ؟
برگزاری مراسم ازدواج برای زوج های جوان دارای نکات ریز و مهمی است که رعایت کردن هر کدام از آنها میتواند به ایده آل برگزار شدن مراسم، کمک بسیار زیادی کند. بنابراین باید بدانید در کنار اهمیت در انتخاب باغ تالار مناسب برای برگزاری مراسم ازدواج ، انتخاب مدل لباس عروس یا داماد و حتی لباس مناسب برای ساقدوش های خود ، در کنار انتخاب یک حلقه زیبا و خاطره انگیز ، کیک عروسی هم جزو نکاتی است که باید در آن دقت لازم را داشته باشید .

نکاتی طلایی در انتخاب کیک عروسی

شاید در نگاه اول انتخاب کیک عروسی کار ساده ای به نظر برسد ، کافی است به یک شیرینی فروشی بروید و از روی آلبوم یک کیک را انتخاب کنید و تمام !!! اگر در مورد انتخاب کیک اینگونه فکر میکنید باید به شما بگویم که سخت در اشتباه هستید و با این کار اجازه میدهید که یکی از گزینه های اصلی و زیباییکه نشان دهنده سلیقه و توجه شما ست به راحتی از میان برود . با ما در باغ تالار همراه باشید تا از تجربیات 4 دهه ای خود به شما بگوییم که یک انتخاب مناسب برای کیک عروسی چیست ؟


زمان انتخاب کیک

نکته طلایی در تمامی انتخاب ها و برنامه ریزی های مراسم ازدواج شما و همسرتان که باید آن را بعنوان اولین گزینه توجه داشته باشید زمان است . باید بدانید چه زمانی برای انتخاب و سفارش کیک عروسی اقدام کنید ، درصورتی که انتخاب کیک قبل از انتخاب باغ تالار باشد ممکن است با مشکلاتی مواجه شوید ، ممکن است نحوه قرارگیری کیک مناسب با جایگاه طراحی شده در باغ تالار نباشد و حتی انتخاب زودهنگام آن باعث شود دغدغه و نگرانی شما شود .

اندازه کیک

شاید به این نکته توجه نداشته باشید ولی اندازه مناسب برای کیک عروسی جزو مهمترین نکات است که باید به آن توجه داشته باشید. شما حتما باید قبل از انتخاب به فضای قرارگیری کیک در باغ تالار خود توجه داشته باشید . باید به این نکته نیز توجه داشته باشید که به تعداد مهمانها توجه داشته باشید بعنوان مثال برای جشن عروسی با حضور 100 مهمان یک کیک سه طبقه مناسب است ، و برای مهمانی با حضور 200 نفر نیز کیکی در حدود 5 طبقه مناسب است . البته در صورتی که مهمانهای شما بیشتر از این تعداد بود باید به این تعداد طبقات وزن بیشتر کیک را نیز اضافه کنید . پس حتما در انتخاب کیک خود به فضا و همچنین تعداد مهمانهای خود توجه داشته باشید .

طراحی کیک

شاید یکی از مهمترین موضوعات در انتخاب کیک عروسی طراحی و شکل ظاهری کیک عروسی می باشد . این یک واقعیت است که عروس و دامادهای با سلیقه همیشه خواستار وجود یک کیک با ظاهری زیبا و چشم نواز هستند . شما باید طراحی مناسب برای کیک خود را به قناد بدهد تا بتواند آن را تهیه کند . هرچند که پیشنهاد میکنم برای انتخاب صحیح کیک کافی است نمونه کارهای کیک عروسی تهیه شده توسط قناد را ببینید و مطمئن شوید که توانایی درست کردن نمونه دلخواه شما را دارد .شاید آوردن این موضوع در میان نکات پر اهیمت در انتخاب کیک برای شما کمی عجیب باشد . ما با تجربه چندین ساله خود در باغ تالار و برگزاری مراسم های عروسی و نامزدی و برخورد با مهمانهای عروس خانمها و آقا دامادها این نکته را به شما یادآور میشویم که طعم کیک عروسی و میزان کیکی که به هر مهمان میرسد هم با اهمیت است . فراموش نکنید که اگر کیک بیش از اندازه شیرین باشد یا خامه زیادی در آن بکار رفته در آن زیاد باشد و یا حتی اگر میوه های مورد استفاده در آن سیاه شده باشد و حتی در مواردی خشک بودن کیک باعث میشود که مزه و طعم کیک را تحت تاثیر گذاشته و برای مهمانهای شما مطلوب نباشد و این برای مراسمی که شما در آن هزینه بسیار کرده اید نکته خوبی نیست .

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.