بهزی

جست و جو در بهزی...

نحوه تشخیص فرم چشم

زمان مطالعه 1 دقیقه

نحوه تشخیص فرم چشم

نحوه تشخیص فرم چشم

اگر چشمان شما بادامی باشد:اگر چشمان شما خط پلک واضحی دارد و عنبیه چشم در بالا و پایین کمی پوشش داده شده است، شما دارای چشمان بادامی هستید.

اگر چشمان شما گرد باشد:در مدل چشمان گرد، چشم خط پلک واضحی دارد و برخلاف چشمان بادامی سفیدی چشم از بالا و پایین عنبیه مشخص است.

اگر چشمان شما رو به بالا باشد:در این مدل چشم گوشه ی خارجی چشمانتان به سمت بالا است، اگر تشخیص آن برایتان سخت است، خط صافی را وسط چشمانتان تصور کنید اگر گوشه خارجی چشمانتان بالای خط بود، چشمان شما رو به بالا است.

اگر چشمان شما رو به پایین باشد:در این مدل چشم گوشه ی خارجی چشمانتان به سمت پایین است. اگر دقیق نمی توانید حدس بزنید، میتوانید از روش تشخیص چشمان رو به بالا استفاده کنید.

اگر چشمان شما فرو رفته است:اگر خط پلک دارید ولی مشخص نیست و زیر پوست صورتتان مخفی شده است، شما دارای چشمان فرو رفته یا هودد هستید. این مدل چشم معمولا با افزایش سن و کاهش خاصیت کشسانی پوست اتفاق می افتد، اما احتمال این وجود دارد که افراد با این مدل چشم و به صورت مادرزادی به دنیا بیایند.


مژه ی مناسب برای چشمان گرد و درشت

افرادی که چشمان درشت و گردی دارند بهتر است از در قسمت انتها و گوشه ی خارجی چشم ازمژه های بلند و در وسط چشم از مژه هایی با تراکم و قوس بیشتر استفاده کنند. این سبک از کاشت مژه، چشم را کشیده تر نشان می دهد و حالت زیبایی به جشمان می دهد.

مژه ی مناسب برای چشمان بادامی

اگر شما دارای چشمان بادامی هستید، جزء افراد خوش شانس محسوب می شود زیرا هر مدل مژه ای برای فرم چشمان شما مناسب است و حالت جذاب و شگفت انگیزی به چهره ی شما می دهد.

مژه ی مناسب برای چشمانی با پلک افتاده

افرادی که چشمانی با پلک افتاده دارند زمانی که چشمان خود را باز می کنند یک لایه از پلک بر روی خط مژه ی آن ها می آید، این دسته از افراد برای آن که حالتی زیبا به چشمان خود بدهند بهتر است از مژه هایی پر و طولانی استفاده کنند، تا به چشمانشان عمق بدهد.

مژه ی مناسب برای چشمان عمیق

اگر شما دارای چشمان عمیقی هستید به این صورت که پشت چشم پایین تر از استخوان ابرویتان قرار دارد بسیار خوش شانس هستید، زیرامی توانید هر مدل کاشت مژه و اکستنشن مژه را انتخاب کنید و چشمان خود را جذاب تر نشان دهید.

مژه ی مناسب چشمانی با پلک کوتاه

برای این که فرم چشم این افراد زیباتر و جذاب تر دیده شود، باید یک لایه متقاطع بین خط مژه و پلک آن ها به وجود بیاید و قسمت مرکز مژه هایی تیره و پر داشته باشد و به سمت بالا حالت داشته باشند.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.