بهزی

جست و جو در بهزی...

ایده‌های جذاب برای ست کردن میز تلویزیون ویژه خاص‌پسندان

زمان مطالعه 1 دقیقه

ایده‌های جذاب برای ست کردن میز تلویزیون ویژه خاص‌پسندان

تلویزیون یکی از مهم‌ترین وسایل خانه است که در عین ایجاد سرگرمی، باعث می‌شود با نظم و هماهنگی بیشتری اتاق نشیمن را بچینیم. در اکثر منازل، مبل‌ها را طوری قرار می‌دهند که به سمت تلویزیون قرار داشته باشند تا همه افراد به‌راحتی برنامه موردعلاقه خود را تماشا کنند. هر تلویزیونی باتوجه‌به مدل و سایزی که دارد، باید روی یک میز مناسب و مخصوص قرار بگیرد. استند مناسب تلویزیون، جلوه زیبایی به منزل می‌دهد و باعث ایجاد نظم و زیبایی بیشتر می‌شود.

ایجاد هارمونی رنگی در منزل، مهم‌ترین نکته در انتخاب میز تلویزیون

هر خانه‌ای باتوجه‌به سلیقه افراد حاضر در آن چیده می‌شود. اطلاع از شیوه‌های چیدمان در دکوراسیون داخلی باعث می‌شود که منزلتان را زیباتر و اصولی‌تر بچینید. یکی از نکات مهم خرید میز تلویزیون، توجه به تم به‌کاررفته در آن محیط است. به طور مثال یک میز تی وی مدرن را نمی توانید در فضای شلوغ و سبک کلاسیک قرار دهید؛ چون رنگ میز تلویزیون در خانه‌ای که دکوراسیون کلاسیک و قدیمی دارد، با منازل امروزی و مدرن متفاوت است؛ زیرا رنگ غالب در فضا با هم فرق دارد.

در دکوراسیون اسپرت از رنگ‌های مینیمال و روشن استفاده می‌شود؛ درحالی‌که تم منازل کلاسیک عمدتا تیره است. درنتیجه انتخاب میز تلویزیون این دو سبک خانه با هم متفاوت خواهد بود. فراموش نکنید که کلیه میزهای موجود در نشیمن و پذیرایی باید با میز تلویزیون هارمونی داشته باشد؛ مثلا اگر میز ناهارخوری شما چوبی و قهوه‌ای‌رنگ است، میز تلویزیون نیز باید همین خصوصیات را داشته باشد

میز تلویزیون رو با چی ست کنیم؟ به رنگ فرش و پرده توجه کنید

خرید میز تلویزیون ست با مبل سلطنتی یکی از چالش‌هایی است که برخی افراد هنگام طراحی تی وی روم جدید برای منزل خود با آن دست‌وپنجه نرم می‌کنند؛ اما با دانستن برخی نکات و توجه به ظرائف، می‌توان یک انتخاب شیک و درجه‌یک داشت. در کنار توجه به تونالیته رنگ به‌کاررفته در چوب و پارچه مبل، باید به رنگ پرده، دیوار یا کاغذ دیواری و فرش نیز توجه کرد.

هنگام ست کردن میز تلویزیون به چه مواردی دقت کنیم؟

برای انتخاب بهترین رنگ میز تلویزیون باید بسیار تیزبین و بادقت باشید. همه‌چیز به سلیقه شما برمی‌گردد! حتی اگر مشاوران دکوراسیون برای خرید تخت خواب دونفره به‌شما رنگ‌های ترند و به‌روزی را پیشنهاد کنند که موردپسندتان نیست، انتخاب نهایی آن چیزی خواهد بود که حس بهتری را به شما القا می‌کند.

اگر فضای خانه‌تان کوچک است، پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌های روشن برای خرید میز تلویزیون استفاده کنید؛ همچنین اصول ست کردن را نیز باید طوری رعایت کنید که با ایجاد خطای دید، منزل شما بزرگ‌تر دیده شود. پرده‌های شلوغ، مبل‌های تیره با پارچه‌های پرنقش را کنار بگذارید و به‌ سراغ ست کردن میز تلویزیون با رنگ‌های روشن بروید.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.