بهزی

جست و جو در بهزی...

چرا خرید لباس مجلسی مزون دوز بهتر است؟

زمان مطالعه 1 دقیقه

چرا خرید لباس مجلسی مزون دوز بهتر است؟

از گذشته تا به امروز، خرید لباس مجلسی تفاوت های بسیار داشته است. در گذشته افراد برای خرید لباس مجلسی، به مزون های موجود با خیاط زنانه و یا مردانه می رفتند و سفارش دوخت مدل لباس مورد نظر خود را می دادند. رفته رفته با تغییر رویه طراحان و تولید کنندگان بزرگ، لباس های آماده پوشیدن و فروش، وارد بازار شدند و افراد با مراجعه به بوتیک ها و فروشگاه ها، مدل لباس دلخواه خود را از میان انبوهی از لباس های موجود انتخاب می کردند. با این حال، سفارش دوخت لباس به مزون ها همچنان پا برجا است و طرفداران زیادی دارد. در حقیقت، لباس مجلسی مزون دوز مزایایی دارد که افراد آن را به عنوان یک گزینه مهم برای خرید لباس مد نظر خود قرار می دهند و آن را بهتر و برتر از خرید لباس های آماده می دانند. دلیل آن چیست؟ در این مقاله، قصد داریم درمورد دلایل و مزایای انتخاب و خرید لباس مجلسی مزون دوز صحبت کنیم.

امکان سفارش مدل دلخواه برای لباس مجلسی مزون دوز

اگر بخواهیم یک مقایسه بین مدت زمان خرید و تحویل لباس های آماده نسبت به لباس مجلسی مزون دوز انجام دهیم، باید گفت که این زمان برای لباس های آماده و موجود، کمتر است و صرفا مشروط به مراجعه به فروشگاه مورد نظر و پرو لباس است. فرد پس از پرو و بررسی لباس اقدام به خرید می کند و لباس خود را تحویل می گیرد. با این حال، یکی از دلایل مهم افراد برای مراجعه به مزون و سفارش لباس مجلسی، امکان سفارش مدل دلخواه و مورد نظرشان است.

بارها برای اکثر افراد پیش آمده که مدت های طولانی برای خرید لباس مجلسی به فروشگاه های مختلف مراجعه کرده اند، لباس های مختلف را بررسی و پرو کرده اند ولی مدل لباسی که مورد پسند و سلیقه شان باشد را پیدا نکرده اند. دلیل این امر آن است که اگرچه مدت زمان خرید لباس های آماده نسبت به لباس مجلسی مزون دوز کمتر است، با این حال در مواردی که مشتری مزون های فروش لباس های آماده خوب و متناسب با نیازهای خود را نشناسد

بهترین اقدام برای رفع این مشکل و رسیدن به نتیجه دلخواه که همان مدل انتخابی و مورد پسند مشتری است، سفارش لباس مجلسی مزون دوز خواهد بود. مشتری مدل لباس مجلسی را از میان عکس های ژورنال لباس و یا در صفحه برندهای معروف در شبکه های اجتماعی انتخاب کرده و آن را به صاحب مزون نشان می دهد. سپس سفارش دوخت آن را ثبت کرده و بعد از گذشت مدت زمان تعیین شده از طرف مزون، که بسته به فعالیت کاری و تعداد پرسنل مزون می تواند متفاوت باشد، لباس خود را تحویل می گیرد و با توجه به اینکه مدل لباس همان مدل انتخابی وی است، احساس اطمینان و رضایت خاطر بیشتری خواهد داشت.

به طور کلی می توان در نظر گرفت که خرید لباس آماده نسبت به لباس مجلسی مزون دوز، زمان کمتری را از فرد می گیرد؛ البته این در صورتی است که مدل لباس مورد نظر مشتری به راحتی در دسترس و قابل خرید باشد. از آنجاییکه این امر در تمام موارد امکان پذیر نمی باشد، بهتر است به جای صرف وقت برای پیدا کردن مدل دلخواه از میان لباس های آماده، به سراغ لباس مجلسی مزون دوز بروید و با سفارش مدل مورد نظر خود، میزان رضایت بیشتری را از خریدتان داشته باشید.

رفع ایرادهای اندامی با انتخاب لباس مجلسی مزون دوز

یکی از مهم ترین ویژگی های مورد نیاز برای خرید لباس مجلسی، تناسب مدل آن با شکل اندام فرد می باشد. بسیار مهم است که فرد پیش از انتخاب لباس مجلسی، شکل اندام خود را بشناسد و متناسب با آن خرید کند. برای این امر، می توانید از یک مشاور و استایلیست کمک بگیرید تا علاوه بر شناسایی فرم اندامی، از لباس های مناسب و نامناسب با فرم اندامی خود نیز اطلاع یابید.

در حقیقت، هدف از شناسایی شکل اندام این است که مدل لباس مجلسی، اصطلاحا ایراد های اندام را بپوشاند و نقاط قوت آن را تقویت کند و با توجه به آنچه پیشتر درمورد سفارش مدل لباسی مجلسی دلخواه به مزون مورد نظر گفته شد، لباس مجلسی مزون دوز این امکان را فراهم می کند تا بتوانید مدل لباس مناسب با شکل اندام خود را سفارش دهید. در این روش، اندازه های فرد به طور کامل گرفته می شوند و الگوی لباس دقیقا براساس سایز و اندازه مشتری طراحی و اجرا می شود و احتمال خطا را در اندازه لباس به صفر می رساند.

کیفیت بهتر پارچه در لباس مجلسی مزون دوز

حتما مواردی را تجربه کرده اید که اقدام به خرید لباس های آماده کرده اید و در بعضی موارد هزینه های گزافی را برای خرید لباس مجلسی از فرشگاه ها متحمل شده اید ولی آن لباس خاص پس از یک بار استفاده، ظاهر زیبای خود را از دست داده و دیگر قابل استفاده نبوده است. یکی از مهم ترین دلیل های این امر، استفاده از پارچه با کیفیت نامناسب برای لباس مجلسی می باشد. بسیار پیش می آید که یک تولیدی برای پایین آمدن هزینه های تولید و دوخت لباس مجلسی، از پارچه با کیفیت متوسط استفاده کند ولی نتیجه این امر، غیر قابل استفاده شدن زود هنگام لباس مجلسی خواهد بود.

در زمان سفارش لباس مجلسی مزون دوز، مشتری ابتدا با دقت پارچه انتخابی برای لباس مجلسی را بررسی کرده و از کیفیت آن اطمینان می یابد و سپس سفارش خود را نهایی می کند. بدین ترتیب امکان خرابی لباس به دلیل کیفیت نامناسب پارچه، به حداقل می رسد.

در حقیقت اگر بخواهیم کامل تر به نحوه انتخاب پارچه برای سفارش لباس مجلسی مزون دوز بپردازیم، باید بگوییم که به دو صورت امکان انتخاب پارچه وجود دارد:

• سفارش لباس مجلسی به مزون هایی که برند هستند.

در این مورد، مزون انتخابی یک طراح دارد که در اکثر مواقع، طراح همان مدیر عامل و صاحب مجموعه می باشد. مشتری به مجموعه مراجعه کرده و درمورد مدل لباس و موقعیتی که می خواهد لباس را استفاده کند، با طراح صحبت می کند. طراح مجموعه با توجه به سلیقه مشتری، شکل اندام، موقعیت وی و البته با توجه به خط و امضای طراحی برند خود، اقدام به طراحی مدل لباس مجلسی برای مشتری می کند. مشتری نیز با توجه به گزینه های پیشنهادی طراح از میان پارچه های موجود در مزون، یک مورد را انتخاب و ثبت سفارش می کند. پس طبق آنچه ذکر شد، در این روش سفارش لباس مجلسی مزون دوز، پارچه از طریق مزون تهیه می شود.

• سفارش لباس مجلسی به مزون های خیاطی

در این روش از سفارش لباس مجلسی مزون دوز، مشتری به خیاط مورد نظر مراجعه کرده و مدل لباس مجلسی انتخابی را برای وی شرح می دهد ولی انتخاب و خرید پارچه برای لباس مجلسی، بر عهده مشتری است و نیاز است تا بهترین و مناسب ترین پارچه را برای مدل خود خریداری کند. با این حال، خیاطان به دلیل تجربه دوخت و کار با پارچه های متفاوت، می توانند به مشتری برای انتخاب پارچه مناسب راهنمایی دهند. در موارد کمی این امکان وجود دارد که خیاط تعداد اندکی از چند نوع پارچه در مزون خود داشته باشد و در صورتی که با مدل لباس مجلسی انتخابی هماهنگ باشند، مشتری می تواند از میان آنها پارچه را انتخاب کند.

هزینه مقرون به صرفه تر خرید لباس مجلسی مزون دوز

همانطور که پیشتر گفته شد، لباس مجلسی مزون دوز به دلیل صرف زمان بیشتر برای دوخت، امکان انتخاب پارچه با کیفیت تر و همچنین با در نظر گرفتن هزینه ای که ممکن است به دلیل معروفیت و محبوبیت مزون بر هزینه تمام شده دوخت لباس مجلسی مزون دوز اضافه گردد، نسبت به لباس های آماده به بودجه خرید بیشتری نیاز دارد. با این حال نکته ای که باید در نظر داشت این است که از آن جاییکه کیفیت نهایی لباس بهتر خواهد بود و می توان لباس را برای دفعات متعدد استفاده کرد، در حقیقت هزینه لباس مجلسی مزون دوز نسبت به خرید لباس آماده مقرون به صرفه تر می باشد.

از طرف دیگر، این احتمال وجود دارد که به دلیل وجود عوامل مختلف رقابتی در میان فروشگاه های لباس، قیمت لباس های مجلسی موجود در بازار به گونه ای باشد که هزینه تمام شده لباس مجلسی مزون دوز به دلیل حذف عوامل رقابتی، پایین تر باشد.

در نظر داشته باشید که چون پارچه لباس مجلسی مزون دوز با تایید نهایی مشتری انتخاب می گردد، امکان کنترل قیمت نیز برای وی فراهم است و می تواند به طور مستقیم هزینه لباس مجلسی را با توجه به بودجه خود مدیریت کند.

اگرچه به طور کلی در اکثر مواقع هزینه لباس مجلسی مزون دوز نسبت به لباس های آماده بالاتر می باشد، با این حال به دلیل کیفیت بهتری که نسبت به لباس های آماده دارد و همچنین با توجه اینکه کاملا براساس اندازه، شکل اندامی و سلیقه مشتری دوخته می شود، می توان گفت که هزینه ای مقرون به صرفه تر دارد.

همچنین سفارش لباس مجلسی مزون دوز این امکان را به مشتری می دهد تا با انتخاب پارچه و متریال با قیمت مناسب، در عین حفظ کیفیت لباس، بودجه خود را نیز مدیریت کند.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.