بهزی

جست و جو در بهزی...

ساندویچ پانل ورق گالوانیزه

زمان مطالعه 1 دقیقه

ساندویچ پانل ورق گالوانیزه

ساندویچ پنل گالوانیزه

ساندویچ پانل گالوانیزه از سه لایه تشکیل شده لایه رویی ولایه زیرین ولایه میانی که از آن به عنوان ساندویچ پانل دیواری وساندویچ پانل سقفی استفاده می شود. که با ضخامت ۵ تا ۱۵ سانتی متر و طول آن به دلخواه مشتری و عرض آن ۱.۰۸ متر می باشد. علت نامگذاری این پانل ساندویچی، استفاده از ورق گالوانیزه در سطح خارجی آن است که از ترکیب آلیاژ آهن و روی بدست آمده است ودر اکسیده شدن مقاومت بیشتری دارد و عایق مورد استفاده در آن عایق پلی یورتان و پلی استایرن وپشم سنگ می باشد بادانسیته ۴۰ کیلوگرم وضخامت فوم ۱۰ سانتی متر قابل استفاده است.

کاربرد ساندویچ پنل گالوانیزه

درساخت ساختمان پیش ساخته وکارخانه وکارگاه صنعتی وسالن ورزش واستخر وسوله انبار وانواع یخچال مواد غذایی وپروتیینی و صنایع ومعادن و انواع کانکس وکانتینر ثابت ومتحرک و اتاق نگهبانی وجایگاه سوخت و کیوسک روزنامه فروشی کاربرد دارد.

مزایای ساندویچ پانل گالوانیزه

مقاوم در برابرحرارت وبرودت وکولاک برف و شن است . مقاوم در برابر زلزله وسیل ورانش زمین است .مقاوم در برابر حریق وآتش سوزی است . نصب آسان وسبک در حمل ونقل است. قابل شستشو وبازیافت است . مقاومت شیمیایی دارد واز اتلاف انرژی جلوگیری می کند . این پانل به صورت ودوروورق گالوانیزه ، یک رو ورق گالوانیزه و یک روفویل ، یکروورق گالوانیزه ویک رو کاغذ در طرح های مختلف درساخت سازه مورد استفاده قرارمی گیرد.
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.