بهزی

جست و جو در بهزی...

تفاوت شستشوی معمولی با شستشوی نانو چیست؟

زمان مطالعه 1 دقیقه

تفاوت شستشوی معمولی با شستشوی نانو چیست؟

تفاوت شستشوی معمولی با شستشوی نانو چیست؟

قدرت پاک کنندگی بالا

درصورتی‌که از شوینده‌های نانو استفاده کنید می‌توانید تمام لکه‌های روی مبلمان را به خوبی پاک کنید و در نهایت یک مبل درخشان و تیز داشته باشید. در واقع قدرت پاک کنندگی مواد نانو به قدری بالاست که هیچ اثری از چربی یا آلودگی روی پارچه مبل باقی نمی‌گذارد. این شوینده‌ها حتی قادر هستند تمام لکه‌های قدیمی و سرسخت را هم به خوبی پاک کنند.

مواد شوینده نانو با خاصیت قلیایی

یکی از خاصیت‌های شوینده‌های نانو این است که قلیایی هستند و آسیبی به پارچه‌های مبلمان نمی‌زنند. به این ترتیب اگر مبل را با این شوینده‌ها تمیز کنید می‌توانید از خراب نشدن کیفیت آن مطمئن باشید. با استفاده از شوینده‌های معمولی نامرغوب ممکن است پرزهای پارچه خراب شود و از بین برود. اما شوینده نانو این خاصیت را دارد که بدون آسیب به بافت پارچه یا رنگ آن می‌تواند تمام لکه‌ها را از بین ببرد.

شوینده نانو مناسب برای انواع مبلمان

یکی از ویژگی‌های ممتاز مواد شوینده نانو این است که برای تمام انواع مبلمان مناسب است و باعث آسیب نمی‌شود. به طور مثال می‌توانید مبلمان پارچه‌ای مخمل، جیر یا حتی مبل چرمی را شوینده نانو تمیز کنید. چون پارچه‌های چرمی را پوسته پوسته نمی‌کند و الیاف و پرز پارچه‌های دیگر را هم خراب نمی‌کند.

اما اگر از شوینده معمولی در دسترس دارید فقط می‌توانید مبلمان پارچه‌ای را با آن تمیز کنید و دیگر نمی‌توانید مبل چرمی را تمیز کنید.

شوینده نانو با قیمت مناسب

شاید گمان کنید با تمام این ویژگی‌های مثبتی که برای شوینده‌های نانو نام بردیم، قیمت آن خیلی بالاست. اما اینطور نیست و این شوینده‌ها قیمت بسیار مناسبی دارند. بنابراین استفاده از ان در شرکت‌های مبل‌شوئی کاملاً به صرفه است و قدرت پاک کنندگی آن می‌تواند به خوبی مشتریان را راضی نگه دارد. این نکته را هم به خاطر داشته باشید که استفاده از شوینده نانو با شوینده معمولی تفاوتی ندارد و به سادگی انجام می‌شود. شوینده نانو را مثل تمام شوینده‌های دیگر می‌توانید با آب رقیق کنید و با دستمال یا ابری که به آن آغشته می‌کنید، تمام سطوح مبلمان مورد نظر را تمیز کنید.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.