بهزی

جست و جو در بهزی...

چرا باید یک میز اتو کمد دار بخریم؟

زمان مطالعه 1 دقیقه

چرا باید یک میز اتو کمد دار بخریم؟

اگر فکر می کنید همه میزهای اتو مثل هم هستند، کاملا در اشتباهید. میزهای اتو در مدل ها و اندازه های مختلف تولید می شوند و هر کدام خصوصیات و امکانات ویژه ای دارند. چگونگی انتخاب یک محصول مناسب به نوع سلیقه شما، میزان فضایی که در خانه دارید و بسیاری موارد دیگر بستگی دارد؛ از پرطرفدارترین انواع میز اتو که این روزها فروش خیلی خوبی را تجربه می‌کند، می‌توان به میز اتو کمد دار یا میز اتو کابینتی اشاره کرد؛ چراکه نه تنها فضای زیادی از خانه شما را اشغال نمی‌کند، بلکه فضای خوبی هم برای قرار دادن وسایل اضافی که جایی برای آن‌ها ندارید نیز در اختیارتان قرار می‌دهد.

مدل های متنوعی از این نوع میز اتو در بازار وجود دارد که توسط تولیدکنندگان مختلف ساخته و عرضه شده اند. شاید انتخاب از بین این همه مدل سخت باشد، اما اگر از ویژگی های یک میز اتوی مناسب آگاهی داشته باشید، به راحتی می توانید بهترین را برای خود انتخاب کنید. یک میز اتو کابینتی ایده آل دارای ویژگی های زیر می باشد:

وزن مناسبی دارد

وزن میز اتو کمد دار بسیار مهم است. هرچه سبک تر باشد، جابجایی آن راحت‌تر و آسان‌تر است. البته همه میز اتوهای سبک، جنس خوبی ندارند و با کوچکترین فشار، حالت اولیه خود را از دست می دهند یا حتی می شکنند. بنابراین میز اتو کمد دار در عین سبکی باید مقاومت کافی داشته باشد.

دارای فضای ذخیره سازی کافی است

میز اتوهای مدرن مانند میز اتو کمد دار، دارای محل مناسبی برای قرار دادن لباس‌ های چروک و لباس‌ های اتو شده هستند. همچنین فضایی که این میز اتوها در اختیار شما قرار می دهند، می تواند محل ایده آلی برای ذخیره سازی لوازم خیاطی یا دیگر اشیاء کوچک خانه باشد.

سطح گسترده ای دارد

سطح گسترده میز اتو کابینتی باعث می شود که فرایند اتو کشیدن لباس ها به راحتی انجام گردد. همچنین نرمی رویه صفحه، از لباس ها محافظت می کند و موجب حرکت روان اتو بر روی آن ها می شود. جنس رویه میز باید از موادی انتخاب شده باشد که حرارت را به خوبی به لباس ها انتقال دهد و در عین حال دچار تغییر شکل نشود.

جمع و جور است

بهتر است به دنبال میز اتویی بگردید که بتوان آن را در هر گوشه ای از خانه جا داد. برخی از میزهای اتو به قدری بزرگ و جاگیر هستند که رفت و آمد را در خانه دشوار می کنند. بنابراین ابعاد میز اتو کمد دار باید به اندازه ای باشد که جای شما را تنگ نکند و باعث نشود تا فضای مفید خانه بدون دلیل اشغال شود.

صفحه ای از جنس مرغوب دارد

جنس صفحه میز اتو کابینتی تاثیر زیادی در کارایی آن دارد. برخی از تولیدکنندگان از مواد بی کیفیت برای ساخت این صفحه استفاده می کنند. بنابراین پس از مدتی صفحه دچار تغییر شکل می شود و کارایی خود را از دست می دهد. میز اتوهای ایده آل دارای صفحه هایی هستند که در برابر فشار و رطوبت مقاوم می باشند. این صفحات بخار آب را راحتی از خود عبور می دهند و از آسیب دیدن لباس ها جلوگیری می نمایند.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.