بهزی

جست و جو در بهزی...

شرایط و ضوابط مسافرخانه ها

زمان مطالعه 1 دقیقه

شرایط و ضوابط مسافرخانه ها

" شرایط عمومی "

* این سرویس تنها واسطی بین شما و دیگر اعضاء و کاربران می‌باشد و هیچگونه کنترل و دخالتی بر انجام تعهدات میزبان، مهمان و دیگر کاربران ندارد. * دقت کنید در هنگام پرکردن فرم و لیست، اطلاعات صحیح به طور کامل ارائه گردد. * کاربر توافق می‌کند که هیچ عملکرد اشتباهی که بازتاب منفی بر سایت بگذارد انجام نخواهد داد. * در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس دهی ها در آینده تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی خواهد شد. * کاربر با استفاده از این سرویس ضمانت می‌کند که بالای ۱۸ سال سن دارد. * اگر کاربر نیابتاً از طرف شخص حقوقی این شرایط را می پذیرد یعنی این قدرت را دارد که آنها را پایبند به ضوابط و شرایط کند. * وب سایت مسافرخانه، تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و اطلاعات وارد شده توسط اعضاء که مغایر با این قوانین تشخیص داده شود حذف خواهد شد. * همراه داشتن مدارک شناسایی و محرمیت در زمان مراجعه به مورد اجاره الزامی است و سایت مسافرخانه هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد. سایت مسافرخانه برای اطلاع یافتن شما از مطالب جدید به شما پیامک و رایانامه ارسال می‌کند. شما بدینوسیله موافقت خودرا با دریافت اینگونه پیام ها اعلام می‌دارید. همینطور شما می‌توانید تنظیمات دریافت پیامک و رایانامه را با ارسال یک نامه الکترونیک به آدرس info@mosaferkhane.com تغییر دهید و یا اینکه در پروفایل شخصی خود آن‌ها را تغییر دهید.

" محل اقامت "

* میزبان آگاه است و تعهد می‌کند که تمام اطلاعات مربوط به اقامتگاه با قوانین محلی و شرایط صاحبخانه، اقامتگاه مشترک، آپارتمانی و غیره، مغایرت و تداخلی نخواهد داشت و همچنین پس از رزرو اقامتگاه توسط مهمان حق تغییر قیمت را ندارد. اقامتگاه میزبان باید حداقل استانداردها را از نظر دسترسی، نظافت و امنیت دارا باشد. همچنین در زمان تحویل ملک میزبان یا نماینده او حضور داشته باشد. * سایت مسافرخانه با در اختیار گذاشتن عکاس این امکان را برای شما فراهم می کند که عکس های حرفه ای تری از ملک خود داشته باشید. * اطلاعات وارد یا ویرایش شده توسط اعضاء بعد از تایید کارشناسان سایت در سایت ما نمایش داده می‌شود.

" شرایط مالی رزرو "

* میزبان برای قبول یا رد تقاضای میهمان مدت 1 ساعت مهلت دارد. در غیر اینصورت قرارداد خود به خود لغو شده و پول میهمان بازگردانده می شود. همینطور پشتیبانی سایت ما در سریع‌ترین زمان ممکن با تماس با میزبان نسبت به تایید و یا رد تقاضای شما اقدام خواهد کرد. * میزبان و سایت ما متعهد به آماده سازی و تحویل ملک به میهمان در زمان مشخص شده می باشد و سایت ما این مسئله را تضمین می‌کند. * بعد از تأیید رزرو توسط مالک و تکمیل مراحل پرداخت، اطلاعات تماس و آدرس اقامتگاه در صفحه سفرهای من نمایش داده خواهد شد. در صورت لغو قرارداد توسط میهمان چه قبل از تحویل ملک، چه در هنگام تحویل آن، رفتار مناسب با توجه به سیاست انتخابی مالک اقامتگاه (سیاست سهلگیرانه، سیاست متعادل، سیاست سختگیرانه) اعمال خواهد شد. * در صورت عدم مراجعه مسافر در زمان رزرو رفتار مناسب با توجه به سیاست انتخابی مالک اقامتگاه (سیاست سهلگیرانه، سیاست متعادل، سیاست سختگیرانه) اعمال خواهد شد.
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.