بهزی

جست و جو در بهزی...

امکانات هتل آپارتمان ها

زمان مطالعه 1 دقیقه

امکانات هتل آپارتمان ها

⏺ هتل آپارتمان چه امکاناتی دارد؟

هتل آپارتمان ها در هر جایی باشند از امکانات خاصی برخوردار هستند. این امکانات عبارتند از:

* آشپزخانه

هتل آپارتمان مانند خانه خودتان آشپزخانه و امکانات آشپزی دارد. بسیاری از مهمانان معتقدند که وجود جایی برای آشپزی کردن بزرگ ترین مزیت این اقامتگاه ها است. در حقیقت این موضوع به شما امکان انتخاب می دهد؛ اینکه غذای خود را در رستوران میل کنید یا خودتان دست به کار شوید. باید اضافه کرد که در آشپزخانه بعضی از هتل آپارتمان ها وسایلی مانند اجاق گاز، کتری، قوری، ماهیتابه، قابلمه و حتی کارد و چنگال هم یافت می شود. در بعضی دیگر هم می توان حتی فر و دیگر تجهیزات پخت و پز را هم دید.

* اتاق نشیمن

اتاق نشیمن از دیگر امکانات مورد علاقه مسافران در هتل آپارتمان ها است. در واقع این نوع اقامتگاه ها در مقایسه با هتل ها 30 درصد فضای بیشتر دارند. حتی در نشیمن میز غذاخوری هم وجود دارد و شما مجبور نیستید غذا را در تختخوابتان میل کنید. به علاوه این امکان برایتان مهیا شده که روی مبل لم بدهید و تلویزیون تماشا کنید. بعضی هتل آپارتمان ها به اندازه ای بزرگ هستند که می توانید میزبان دوستان خود هم باشید.

* اتاق خواب

اتاق خواب در هتل آپارتمان به چند شکل وجود دارد: استودیو(مبل ها یا کاناپه ها به تخت تغییر شکل می دهند) و آپارتمان هایی که پنج تختخواب دارند. این نوع از آپارتمان مورد علاقه آنهایی است که می خواهند بیشترین استفاده را از تخت ها برده و هزینه خود را کاهش دهند. برای نمونه خانواده هایی با تعداد نسبتا زیاد به جای اقامت در چند اتاق یک هتل، ماندن در هتل آپارتمان را ترجیح می دهند.

* حمام و سرویس بهداشتی

بدون شک هتل آپارتمان بدون داشتن حمام و سرویس بهداشتی چیزی کم دارد. بنابراین در واحدها حمام مجهز به لوازم بهداشتی مانند شامپو، صابون، خمیردندان و ... به مسافران عرضه شده است.
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.