بهزی

جست و جو در بهزی...

چطور از قفل رینگ استفاده کنیم؟

زمان مطالعه 1 دقیقه

چطور از قفل رینگ استفاده کنیم؟
قفل رینگ به‌صورت چهار مهره برای هر چرخ همراه با کلید یا آچار مخصوص به فروش می‌رسد. فقط کافی است این مهره‌ها را با کمک کلید مخصوص آن‌ها روی رینگ ببندید و خیال خودتان را راحت کنید. بازکردن این مهره‌ها هم به همین صورت انجام می‌گیرد. پس مراقب باشید که به‌هیچ‌عنوان کلید قفل‌ها را گم نکنید!

نکات مهم برای استفاده از قفل چرخ

کلید قفل چرخ را در جای مطمئنی قرار دهید و آن را گم نکنید. در صورت گم‌شدن کلید قفل‌ها، باید با ضربه‌زدن با چکش و … روی آورد که موجب شکستگی پیچ‌های چرخ هم می‌شود. نگهداری از قفل رینگ درون اتومبیل یا صندوق عقب به‌هیچ‌عنوان فکر خوبی نیست. زیرا ممکن است سارقان این کلید را پیدا و قفل را باز کنند.
چطور از قفل رینگ استفاده کنیم؟
قفل رینگ و کلید آن را از میان اجناس مرغوب انتخاب کنید و از کیفیت آن مطمئن شوید. اگر جنس قفل و آچار کیفیت نداشته باشند، با گذر زمان هرز شده و قادر به بازکردن مهره‌ها نیستند. برای این کار می‌بایست به نمایندگی‌های فروش قابل‌اطمینان مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی رینگو با دارابودن بهترین محصولات همراه با گارانتی معتبر، آماده ارائه خدمات به شماست. توجه داشته باشید که هر چرخ قفل و کلید مخصوص به خودش را دارد و کلید یک چرخ، قفل چرخ‌های دیگر را باز نمی‌کند.
چطور از قفل رینگ استفاده کنیم؟
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.