بهزی

جست و جو در بهزی...

مزایا توری پلیسه ای

زمان مطالعه 1 دقیقه

مزایا توری پلیسه ای

برای اینکه هر سال نیازی به تعویض مجدد توری پنجره نداشته باشید و یا هنگامی که توری را باز می‌کنید، با یک توری آسیب دیده مواجه نشوید، بهتر است مراقبت های لازم برای آن را انجام دهید.

✅ یکی از کارهایی که برای مراقبت از توری پلیسه ای پنجره لازم است انجام دهید این است که هنگامی که از توری استفاده نمی‌کنید، آن را ببندید. این کار باعث می‌شود توری زمان کمتری در مقابل هوا، رطوبت و باد شدید قرار داشته باشد. طبیعتا با گذشت زمان، هرچه صدمات کمتری به توری وارد شود، زمان بیشتری قابل استفاده است.

✅ شستشوی توری پلیسه ای به آسانی انجام پذیر است. برای شستشوی آن باید ابتدا سطح توری را با یک دستمال نمدار تمیز کنید تا گرد و غبار سطحی آن برداشته شود. هم چنین ممکن است اثرات حشرات و یا پرنده ها روی توری باشد. با استفاده از دستمال نم دار آنها تا حدودی ازبین می‌روند. سپس یک محلول پاک کننده را روی توری اسپری کنید تا چربی موجود در بین پلیسه ها به راحتی از بین برود.

✅ اگر بعد از شستشو با محلول پاک کننده هنوز توری به طور کامل تمیز نشده بود، می‌توانید از فشار آب برای پاکسازی سوراخ های توری استفاده کنید. آب پرفشار مرحله ی تکمیلی شستشوی این توری است.

✅ دقت کنید که باید هرچند وقت یکبار منافذ توری شسته شوند؛ زیرا بعد از مدتی اگر چربی ها و آلودگی ها روی توری باقی بمانند، ممکن است صدمات قابل توجهی به آن وارد کنند. بنابراین یکی از مهمترین راه های نگهداری از توری پلیسه ای پنجره، تمیز نگه داشتن آن است.

❇️ مزایای استفاده از توری پلیسه ای ❇️

برخلاف توری های دیگر، توری پلیسه ای پنجره منافذ ریزی دارد. این منافذ باعث می‌شوند به هیچ وجه گرد و خاک وارد منزل یا محل کار شما نشوند. شاید در نگاه اول تصور کنید استفاده از این توری باعث می‌شود نتوانید بیرون را به خوبی تماشا کنید. اما این توری برخلاف منافذ ریزی که دارد، کیفیت دید شما را پایین نمی‌آورد. این یکی از امتیازات مهم توری پلیسه ای نسبت به توری های دیگر است. توری پلیسه ای پنجره به راحتی قابل نصب و برداشتن است. قاب این توری به وسیله ی چند پیچ به قاب پنجره متصل می‌شود. بنابراین شما هر موقع بخواهید می‌توانید به راحتی توری را نصب کنید و یا آن را بردارید. این راحتی در نصب و برداشتن، باعث شده تا اکثر کسانی که با این توری و خواص منحصر به فرد آن آشنا می‌شوند، به سراغ انتخاب دیگری نروند.

یکی دیگر از مزایای توری پلیسه ای نسبت به سایر توری های پنجره این است که این توری با هر رنگی قابل سفارش است. شما می‌توانید طبق سلیقه ی خود یا چیدمان وسایل، رنگ توری را سفارش دهید. این در حالی است که برای سفارش سایر توری های پنجره، بیشتر از یک یا دو انتخاب در رنگ بندی نخواهید داشت. توری پلیسه ای طول عمر بالایی نسبت به سایر توری های پنجره دارد. زیرا مواد به کار رفته در ساخت این نوع توری به گونه ای هستند که در تمام فصول سال و در برابر انواع شرایط آب و هوایی، مقاومت بالایی دارند. بنابراین نباید نگران زنگ زدگی، پوسیدگی و یا خراب شدن توری پلیسه ای باشید. این توری قابلیت نصب روی انواع درب و پنجره را دارد. ازجمله درب و پنجره ی آلومینیومی، آهنی، چوبی و غیره.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.