بهزی

جست و جو در بهزی...

مبل چستر چیست ؟

زمان مطالعه 1 دقیقه

مبل چستر چیست ؟

می توان گفت، یکی از ویژگی های ظاهری که در بیشتر مبل های چستر فیلد دیده می شود، یک کاناپه راحت می باشد که با استفاده از دکمه های مشخصی لمسه کاری شده است؛ ولی لزوماً همه مبل ها این ظاهر را ندارند و به همین علت است که بعضی ها آن را با مبل راحتی چرمی یا مخمل اشتباه می گیرند.


یکی از بارزترین ویژگی های مبل های چستر فیلد راحتی آنهاست، ولی در همین مبلمان چستر فیلد، که راحتی یکی از فاکتورهای اصلی آن است به دلیل وجود برخی قطعات در مبلمان، برای نشستن زیاد مناسب نیستند. این قطعات صرفاً زیبایی بیشتری به مبلمان داده اند. می توان گفت در ساخت قسمت هایی از این مبل ها، زیبایی به راحتی ارجعیت پیدا کرده است.

بهترین روش برای چیدمان مبل چستر چیست؟


ظاهر جذاب و زیبای مبلمان چسترفیلد، جذابیت فراموش نشدنی به این مبلمان بخشیده است. این زیبایی برای تکمیل شدن به یک فاکتور دیگر نیاز دارد و آن نحوه صحیح و اصولی چیدمان این مبلمان است، که شما با یک چیدمان درست می توانید این زیبایی را چند برابر کنید. مرکز اتاق نشیمن و پذیرایی بهترین جایی است که می توانید این مبل ها را در آن قرار دهید.

یکی از ویژگی های ظاهری جذاب این مبل ها این است که سطح پشتی مبل تقریبا کوتاه و زاویه دار بوده و کسانی که رو به روی شما قرار دارند، دید محدودی نخواهند داشت.

این مبل ها طوری طراحی شده‌اند که با بیشتر محیط ها، فضا ها و انواع دکور می توانند تناسب داشته باشند و یک هماهنگی جذابی در محیط به وجود بیاورند. یکی از دلایل محبوبیت مبل چستر فیلد هم مواردی است که به آن اشاره کردیم و به همین خاطر است که هنوز هم در مکان های خیلی لوکس برای قسمت لابی از این مبل ها استفاده می کنند؛ زیرا این حد از زیبایی هیچ وقت تکراری نمی شود و همیشه جذابیت خود را حفظ می کند. هر چه تراکم مبل های چستر فیلد بیشتر باشد، می‌توانیم بگوییم که مبل های بهتر و با کیفیت تری هستند و معمولا برای پارچه روکش آنها، از پارچه های مخمل و کتان استفاده می کنند که زیبایی خیره کننده ای به آنها می بخشد.

ویژگی های ظاهری منحصر به فرد مبل چستر چیست؟

از جمله ویژگی هایی که مبل چسترفیلد دارد و آنها را از سایر مبل ها متمایز می‌کند و باعث محبوبیت بسیار زیاد آن ها شده است، دسته ها و پایه‌های این مبل ها هستند. دسته های زیبایی که این مبل ها دارند باعث می‌شود که خیلی از افراد در نگاه اول جذب این مبل ها شوند.

یکی دیگر از ویژگی های جذاب مبل های چستر فیلد اندازه و ابعاد آن است که در اندازه های مختلف طراحی و تولید شده اند و افراد با توجه به نیاز خود و اندازه محیطی مبل مورد نظر خود را انتخاب، و آن را خریداری می کنند. مثلاً اگر خانه شما متراژ بالایی دارد، می توانید از مبل های چستر که دسته های پهن تر و اندازه بزرگتری دارند استفاده کنید. اگر خانه کوچکی دارید می توانید از مبل های چستر که دسته های آنها ظریف‌تر کار شده است و اندازه کوچکتری دارد استفاده کنید.

روش تشخیص کیفیت مبل چستر چیست؟

تمایل زیاد افراد برای خرید مبل های چستر فیلد باعث شده که بعضی از سودجویان تصمیم بگیرند جنس های بی کیفیت با قیمت های پایین تولید کنند؛ اما ظاهرا این مبل ها را طوری طراحی می کنند که به نمونه های با کیفیت این نوع مبل بسیار نزدیک بوده و تشخیص آن برای افراد معمولی که اطلاعی از مبلمان ندارند بسیار دشوار است. اگر می خواهید به مرحله‌ای برسید که بتوانید مبل با کیفیت را از مبل بی کیفیت تشخیص دهید باید بگوییم که یکی از راه‌های این تشخیص قیمت مبلمان است. اگر قیمت پیشنهادی ارزان و پایین باشد، یعنی موادی که در ساخت آن استفاده شده کیفیت لازم را نداشته است و شما نمی توانید انتظار کیفیت مطلوب در حد مبل های چستر فیلد با کیفیت که از آن برای شما صحبت کردیم را داشته باشید.

با نگاه دقیق به مبلمان چستر می توانید متوجه شوید که موادی که در ساخت مبل به کار رفته است، دارای کیفیت خوب یا پایین است. پارچه و نوع دوخت هم می‌تواند گویای این قضیه باشد که مبل جزو دسته ارزان قیمت ها یا جزو مبل های با کیفیت با قیمت بالاتر است.

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.