بهزی

جست و جو در بهزی...

لباس عروس ماهی برای چه اندامی مناسب است

زمان مطالعه 1 دقیقه

لباس عروس ماهی برای چه اندامی مناسب است
لباس عروس مدل ماهی(پری دریایی) انتخاب مناسبی برای عروس هایی است که میخواهند ظاهر شگفت انگیز و خیره کننده ای در روز عروسی خود داشته باشند. این مدل لباس عروس، از سال 2019 تا کنون جز محبوب ترین مدل های لباس عروس محسوب شده است. لباس عروس مدل ماهی نام خود را از شکل لباس و مدل دامن گرفته است؛‌ چرا که طرحی مشابه دم ماهی دارد. لباس عروس پری دریایی برای جلوه دادن منحنی های بدن عالی است و ان را به یکی از بهترین شکل های ساعت شنی تبدیل میکند. این همچنین یک انتخاب عالی برای عروس هایی است که به دنبال یک سبک مد و جذاب هستند. دامن مدل دم ماهی بسیار زیبا است.

لباس عروس مدل ماهی مناسب چه کسانی است؟

این لباس مناسب افرادی است که فیگور بدنی(شکل اندام) آنها به شکل ساعت شنی است. لباس عروس مدل پری دریایی یا ماهی بیشتر شبیه به مدل ترومپت است. از نیم تنه تا روی باسن و زانو ها تنگ بوده و پس از آن به تدریج دامن بسته به مدل های مختلف پهن می شود. البته دامن لباس مدل ترومپت از روی بدن شروع میشوند، در حالی که دامن مدل ماهی از روی زانو شروع می شود. دامن دراماتیک لباس پری دریایی می تواند به خانم هایی با سینه پر یا شانه های پهن کمک کند تا با متعادل کردن بالاتنه خود به شکل ساعت شنی مطلوب تری دست یابند. این مدل لباس عروس با آستین یا بدون آستین و با هر نوع یقه ای خیره کننده است، اما برای اینکه از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید حتما لباس مورد نظر را پرو کنید. اگر بازو های نسبتا بزرگی دارید، لباس خود را با آستین های توری بلند بپوشید. این لباس با آستین های بلند هم جذابیت خود را حفظ می کند. میتوانید لباس خود را یک کمربند شیک بپوشانید تا توجه را به کمر باریک خود جلب کنید. بسیاری از عروس خانم ها ایده های خاصی در مورد لباس ایده آل شان دارند. از مدل سنگدوزی آن گرفته تا مدل یقه. با این حال این ایده خوبی نیست که لباس خود را قبل از پوشیدن انتخاب کنید و سفارش دهید. باید گزینه های مختلفی طبق سبک مورد علاقه تان انتخاب کنید و بپوشید. لبا ها در تن شما بسیار متفاوت از چوب لباسی یا مدل به نظر می رسند.
لباس عروس مدل ماهی برای عروس خانم هایی که ریزه اندام هستند مناسب می باشد. چرا که آن ها را قد بلند و با شکوه تر نشان می دهد. همچنین برای عروس خانم هایی که قد بلندی دارند و اختلاف قدی شان با همسرشان کافی است، مناسب میباشد. لباس‌های پری دریایی به اندام هایی که به شکل ساعت شنی یا عضلانی هستند، می‌آیند. اگر می خواهید لباس عروس جذب همراه با حجم کمی از دامن داشته باشید، این مدل ایده آل است.
شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.