بهزی

جست و جو در بهزی...

ساخت مجسمه فایبرگلاس

زمان مطالعه 1 دقیقه

ساخت مجسمه فایبرگلاس

🔶🔷فایبرگلاس چیست؟🔶🔷

فایبرگلاس نوعی کامپوزیت است که از مواد پلیمری و الیاف شیشه تهیه می شود. از این ماده در صنایع مختلف از جمله صنعت مجسمه سازی استفاده های فراوانی می شود.
ماده زمینه این محصول مواد پلیمری است که از پشم شیشه به عنوان ماده تقویت کننده آن استفاده می شود. سپس این مواد را با رزین پلی استر، رنگ، الیاف شیشه و سایر مواد دیگر ترکیب کرده و به صورت ورق در می آورند.
از فایبرگلاس در کارهای زیادی استفاده می شود و این به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این محصول می باشد که می توان به ویژگی هایی همچون وزن سبک، استفاده آسان و سریع، حمل و نقل آسان، مقاوم در برابر ضربه و خوردگی، مقاوم در برابر فشار و….اشاره کرد.
تهیه و تولید ورق فایبر گلاس در طرح ها و اندازه های گوناگون کاملا امکان پذیر است. به دلیل قالب گیری راحت و آسان این ماده نسبت به سایر مواد، در مجسمه سازی و ساخت سایر وسایل کاربردی و تزیینی، استفاده زیادی می شود.

🔶🔷کاربرد فایبرگلاس در ساخت مجسمه🔶🔷

به دلیل ویژگی های منحصر به فرد فایبر گلاس، علاوه بر صنایع مختلف، در مجسمه سازی و ساخت آثار هنری مدرن، کاربرد فراوانی دارد. از این محصول، مجسمه های بزرگی در سطح شهرها و تالارها و باغ ها ساخته و نصب شده است .علاوه براین از فایبر گلاس، برای دکوراسیون و تزیین منزل، در ساخت انواع مجسمه، آینه و کنسول و ظروف تزئینی استفاده زیادی می شود.

🔶🔷چرا ساخت مجسمه فایبرگلاس به صرفه تر است؟🔶🔷

ساخت مجسمه فایبرگلاس، این امکان را به شما می دهد تا در هر شکل و اندازه ای محصول مورد نظر خود را تولید کنید. به همین دلیل استفاده از فایبر گلاس نسبت به موادی همچون چوب، سنگ، گچ و…. مقرون به صرفه تر است.

🔶🔷چه مجسمه هایی را با فایبرگلاس می توان تولید کرد؟🔶🔷

به دلیل راحتی کار با فایبر گلاس، می توان انواع مجسمه های بزرگ شهری یا مجسمه های کوچک تزئینی یا مجسمه های باغی و ویلایی را با کمترین هزینه و بیشترین کارایی، تولید و عرضه کرد.

🔶🔷مزایای ساخت مجسمه فایبرگلاس 🔶🔷

🔷 قابلیت حمل آسان وزن بسیار سبک
🔷استحکام در برابر شرایط جوی
🔷وزن بسیار سبک
🔷قابل استفاده در محیط های باز
🔷مقاوم در برابر نور خورشید و اشعه های مضر و پر قدرت
🔷مقاوم در برابر ضربه و فشار
🔷 قابلیت رنگ پذیری بسیار بالا
🔷امکان تولید در ابعاد و طرح های مختلف و دلخواه مشتری
🔷امکان استفاده در مکان های مختلف و زیباسازی محیط اطراف
🔷قیمت بسیار مناسب
🔷امکان تولید در بازه زمانی کوتاه

شما اولین نفری باشید که در مورد این پست نظر می‌دهید.